Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen kivagyok! Nem bírom...

Teljesen kivagyok! Nem bírom a 2 éves kisfiammal. Más is van így vele vagy csak én vagyok ilyen béna?

Figyelt kérdés
Úgy érzem néha direkt rosszalkodik,persze még kicsi hozzá de akkor is.Teljesen kikészített ma idegileg!Más is van így vagy mindenki szuper anyuka?Pedig olyan kis értelmes gyerek,általában tök jól megértjük egymást de ma katasztrófa!
2012. márc. 15. 16:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
de jo hogy ezzel nem csak en vagyok egyedul :)) az en kisfiam is 2 eves 3 honapos,es sokszor mikor ledolok mert hulla faradt vagyok jaaa es 39 hetes terhes,es akkor felmaszik a szekre es amit eler mindent borit le,ohh olyankor en az 5 ik emeletrol ugranenk ki legszivesebben:) de mondom neki, olyankor fiam legyszives szedd osze mert anya nem bir hajolni es szepen osze szedi, na de nem mindig:)
2012. márc. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát az én kisfiam se semmi. Szedi fel a szőnyegeket, pakol egész nap. Ha rászólok kiröhög.

Nálunk csak a csavargás vált be. Van hogy alig vagyunk otthon pár órát napközben. Még aludni is a teraszon alszik a babakocsiban.

2012. márc. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az en fiam masfe eves, most kezdi a dacolast. Mar nem tudom hova pakolni a dvd-inket, lesopri oket az allvanyrol, kiveszi a tokbol, es begyurkodi oket a szonyeg ala, illetve a lemezekkel suvickolja a csempet....probal kekszet tomni a kethonapos occse szajaba, vagy csak siman ugralna a kanapen.....Tegnap kapott kismotrot, meg nem tud vele menni, de ha leveszem rola, uvolt. ha rateszem, es elesik vele, akkor is. Az utcan kezen fogva vezetem, mig tolom a dognehez babakocsit, erre sokszor hasra dobja magat, hogy o nem akar jonni. En is sokszor benanak erzem magam, nem ertem, hogy miert van az, hogy ha Apa szol ra, akkor hallgat ra, engem meg kinevet.....Van buntetosarok is, de ha odakuldom, ugy zokog, mint aki elarvult, es meg negyedora mulva is huppog :)
2012. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!