Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak engem zavar ez?

Csak engem zavar ez?

Figyelt kérdés
Amikor a nagyszülők azt a kanalat adják oda a picinek játszani, amivel pl. kávét kevergettek és utána lenyalták. Mert én le vagyok ugatva, ha szólok érte.
2012. márc. 16. 13:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: az én anyukámnak pl rendben vannak a fogai,nem hanyagolta el őket . Létezik fogkefe és fogorvos 50 év felett is. Más kérdés,hogy nálunk nincs egymás után evés ivás meg cumi,kanál nyaldosás,én sem örülnék neki. Első vagyok egyébként.
2012. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

pfffff..... én is ki lennék tőle, az biztos. :D

Szerintem óvatosan szólhatsz nekik, hogy fordítva csinálnák-e? Mármint, kevergesse azzal a kanállal a kávéját, amit a baba nyalogatott előtte... Ha ez nem tetszik nekik, akkor el lehet mondani, hogy ők se dugják már a gyerek szájába a használt kanalat.

Ha meg megcsinálják, akkor úgy kell nekik. XD


Szerencsére nem fordult elő ilyen, pedig a nagyszülők nálunk is tudnak érdekes dolgokat produkálni. :)

Viszont az én lányom 14 hónaposan azt csinálja, hogy próbál egyedül enni és a kanalával egy falatot a saját szájába tesz, egyet az enyémbe... Na itt mit csináljak? :D

Mert amúgy én a cumisüvegén sem nyaltam le a cumiját soha... amíg azt is nem dugta a számba, hogy adjon nekem inni. :D

Annyira édes, hogy megkínál! Nem mondom neki, hogy ne csinálja! :D :D :D

2012. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Lányom 1 éves. Csak 1x vagy 2x fordult elo, hogy ugyanabbol a kanálbol evett (nyalt bele az ételbe) amivel én ettem. Ugyan is addig nem hagyott békén, míg nem adtam neki megkostolni az ételt. Amugy nem szoktak olyan kanalat adni a gyereknek. Még a cumiját sem nyaljuk le. Tesom lánya fél évvel idosebb, de azt sem szeretem, ha mindkét gyerek 1 kanálbol van etetve. Keresztlányom sokkal betegesebb gyerek. Mindig náthás.
2012. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én csak anyósomól vagyok idegbeteg.

ő dohányzik és utána amikor eszik vagy iszik akkor odaadja a kanalat a lányomnak aki mér veszi is a szájába,

gőzöm sincs hogy mondjam neki hogy a büdös cigis pofája után ne vegye a szájába a kanalat.......

2012. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%

Az én fogaimat mutogatni lehetne. 31 éves vagyok és eddig életemben 1db lyukas fogam volt 5 éve. Amúgy fogmosás mániás vagyok.

Ehhez képes aftám szokott lenni minden évben. Ezt csak azért írom mert nem csak a szájhigiénia elmaradása miatt lehet aftája valakinek. Sajnos ez fertőző és ha egyszer bekerül a szervezetbe időnként előjön ha kicsit gyengül az immunrendszer. Olyan mint a herpesz. És nagyon fájdalmas tud lenni.

2012. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó vagyok. Amúgy engem is nagyon zavarna. Nálunk szerencsére senki sem csinálja. Én biztosan szólnék érte, nem érdekel ki az. Nem nekem ciki szólni hanem annak ciki aki ezt csinálja. Szerintem....
2012. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!