Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekek megtanulnak önállóa...

A gyerekek megtanulnak önállóan elaludni, vagy úgy kell tanítani őket?

Figyelt kérdés
A 10 hós fiam szopizva alszik el. Ha lerakom a kiságyba ébren (de fáradtan) csak sír. Olvasom itt, hogy több órás tortúra hetekig, amíg rászoktatják az anyukák a babákat az önálló alvásra. Ez az egyetlen mód, vagy idővel maguktól is elaludnának, ha nagyobbak és okosabbak?
2009. jún. 11. 20:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem a fejed ha nem férjed :)) bocsika
2009. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
aki lepontozgat az leírná, h miért teszi???? kiba...tt nagy meló ezzel megküzdeni, napok óta kisebb nagyobb balhék mennek emaitt. nagyon nehéz dolog ez, nem értem miért kell ezt csinálnod!!!!!! és válaszolj légy kedves!!!!!!!!
2009. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
érdekes ez a pontozás elöbb nekem 0 pont volt most már 33 %. Nem értem én se hogy megy ez!!!
2009. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, nem én pontozgattalak le benneteket, tőlem mindenki kap egy kis zöld kezet, mert segíteni próbált. Bár még mindig nem tudom, h

Sajnos, mint írtam, nálunk a simogatás, dal, stb. nem jött be, mert azt hiszi, játszom vele, és már fel is áll és mosolyogva és dumálva lépeget. A mellém fektetés sem működik, ugyanezen okok miatt, plusz én azt az elvet vallom, hogy ne a mi ágyunkban aludjon el. Ringatni nem szoktam, de mivel már elég nehéz (10.5 hós fiú) nem is bírnám. A sírva egyedül hagyást eddig a gyerekgyógyász és a védőnő sem javasolta, és én sem értek vele egyet. Szóval egyelőre marad a cici, aztán majd meglátjuk.

2009. jún. 11. 22:21
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én pici fiam pont ma 11 hónapos!

Egy darabig babakocsiban ringattuk (csakis napközben),azt jött a kézben ringatás,de erről leszokott magától.

Most kiságyba be,simizzük a hátát és énekelünk neki...

Este megissza a kakaóját,elfordul és alszik is.:)

Ő mindezt magának alakította így.

Én sosem hagyom sírni,nem is bírnám ki.

2009. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia. Én elolvastam a Suttogó titkait, és a Jo Frost könyvet is. Ez bizony egy tanulási folyamat, rá kell türelmesen vezetni a babát az önálló elalvásra, eltart egy ideig. Mi próbálgatjuk, és már párszor sikerült. Csak kitartás kell.
2009. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!