Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ülést vegyek hordozó...

Milyen ülést vegyek hordozó utánra? Kisfiam 5 hónapos és 6,5 kg,68 cm. Gyerekülést szeretnénk neki venni kb 25-30 eft-ig. Milyet vegyünk? Konkrét márkákat, linkeket várok.

Figyelt kérdés

Még nem tud ülni,de már kezdi kinőni a gyerekhordozót és nagyon üvölt benne.

0-18kg?9-25kg?Mindenképp dönthetőt szeretnék,mert sokszor megyünk több száz kilométert is az autóval.Segítsetek,légyszi.Tapasztalatok nagyon érdekelnek,minden jó tanácsot szivesen veszek.

nem tudom milyet válasszak??? a 0-18kgra sokan mondják azt,hogy nem túl széless,télen overálban kényelmetlen mondjuk egy 2 éves manónak.nem szeretnék 1 év múlva újat venni ezért.ha 9-...kgig veszek,olyat ami dönthető,akkor abba belerakhatom már most?nem baj,ha még csak 6,5kg? igazából csak egy hónap múlva megyünk nyaralni,addig még hízik.segítsetek,holnap tudunk menni vásárolni,utána párom nem lesz itthon 3 hétig


2009. jún. 11. 23:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9-36 kilós üléseket meg senkinek nem ajánlatos venni, ha kicsit vennék a fáradtságot, és utánna olvasnának, biztos megtalálnák a tesztekben, hogy ez egy átverés, hisz a 36 kiló kb 12 éves gyereket jelent, és az ülések anyaga, amiből készítik őket, kb 4-5 évet bírnak ki, utánna szinte szétporladnak egy esetleges ütközésnél. Nem beszélve arról, hogy egy 1-2 éves gyerek hogyan ül meg a 10-12éveseknek is való ülésben kényelmesen??? Ebbe annyira nehéz belegondolni? Univerzális megoldás nem létezik!!!
2009. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

kedves két utolsó válaszoló!nagyon szépen köszönöm,hasznos volt amiket írtatok.nem is gondoltam ilyenre,hogy beüti a térdébe a fejét

a 9-36kg én is nagyon durva eltérésnek tartom,ott már nagyon nagy a két méret között a különbség

maradok a 0-18kgig.2-3 év múlva úgyis szeretnénk kistesót

2009. jún. 12. 12:05
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nem úgy értettem, hogy beüti, hanem egyszerűen lefelé csuklik szegény gyerek, ahogy elalszik, és szinte a térdén van a feje. Hiába tettünk a nyakához körbe olyan nyakpántot, akkor sem maradt meg oldalt, szintén előreesett szegényke feje. Átkoztam is eleget azokat, akik kitalálták ezeket az üléseket, hogy nem gondolnak arra, hogy a gyerek el is aludhat benne, és akkor aztán marha nagy a biztonság,abban a kitekert pózban.
2009. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!