Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hónapos babát hogy szoktassak...

2hónapos babát hogy szoktassak napirendre, és mért nem tudom lerakni este aludni?

Figyelt kérdés
első babás vagyok, több kérdésben is tanácstalan vagyok..babám hasfájós először az infacolt használtuk de annyira nem hatott aztán most az angolvizet..de ez sem a legjobb..éjjel nem nagyon akar aludni mostanába elött már sikerült max éjfélkor leraknom, este éjjel rájön a hiszti és nem tudom eldönteni hogy a hasa fáj vagy éhes..mert néha ordit mint ha hasa fájna de aztán meg eszi a kezét, eddig ilyenkor adtam még neki 30ml tápot..2napig beis jött hogy igy letudtam rakni 1orakkor..de.aztán meg szerda óta megint fent van és most már ez sem jött be tegnap 2oránként evett este hajnalba kiis jött belőle a kaja..segitsetek kérlek nagyon tanácstalan vagyok:(
2012. márc. 17. 18:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem tudod nappal ébren tartani, ez butaság szerintem. Ha fáradt, akkor nem nézheted fél napig, hogy szenved, mert ébren kell lenni.

20-30 milli elég plusz folyadék neki. Igazából ha nincs nagyon meleg, tápszerhez sem kellene pluszban itatni.

Még azt akartam írni az előbb, hogy 3 hónapos kora után sokat javult a hasfájás az én babámnál is. Mostanában a fogzás miatt nem alszunk :( De ha ezzel nincs épp gondja, akkor végig alszik 9-10 órát! Kitartás, remélem hamarosan könnyebb lesz.

2012. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)..nektek is kitartás akkor:)annyira rossz ez a sok parázás megkeseriti a mindennapokat..az a gond hogy párom gyakorlott apuka van egy 9éves kisfia..első 5hétben itthon volt velünk de 1honapja vidéken dolgozik és csak 2hetente jöhetnek haza 1hétvégre:( és igy nagyon nehéz:(
2012. márc. 17. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!