Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első vagy a második baba...

Az első vagy a második baba érkezése "viselte meg" jobban a kapcsolatodat a pároddal?

Figyelt kérdés
Nem komoly válságokra gondolok persze lehet akár az is. Csak az érdekelne hogy az első babával feszültebbek, aggódósabbak voltatok-e mint a másodiknál, és ez látszódott-e a kapcsolaton. Többet veszekedtetek, feszültebbek voltatok valamelyiknél?
2012. febr. 9. 21:28
 1/6 Harangozó Sára ***** válasza:
100%
Nekem 3 gyerekem van, 9 éves kisfiú, 3éves kisfiú, 4 hónapos kislány, természetesen egy apától. Egyik sem viselte meg a kapcsolatunkat! :) Hála Istennek!Az tény, hogy a másodiknál és a harmadiknál jóval lazábban vettük a dolgokat!De emiatt nem volt köztünk súrlódás.
2012. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első.Kifordult önmagából.Rengeteget sírtam,sokat megbántott.Nem hiszem h ez normális,talán vmi férfi szülés utáni depresszió,nem tudom.A második óta normális.És a nők kiismerhetetlenek...:)
2012. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
A 2.: fáradtabb voltam, sokkal jobban stresszelt a tudat, hogy felébresztheti sírásával éjjel a nagyot, napközben a 2 évesem miatt nem tudtam pihenni, ha a pici aludt. Sokat veszekszünk, 8 hetes a 2. baba. Persze hamar kibékülünk, de én sokkal türelmetlenebbnek, kimerültebbnek, fáradtabbnak érzem magam. Bár azért mostmár sokkal jobb a helyzet, mint az első 2-3 hétben, mikor éjszaka 3 órát 4 részletben aludtam... Ez nem magánéleti válság, szimplán csak veszekedés.
2012. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2.
2012. febr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk most jön a negyedik babánk, pedig mi már úgy jöttünk össze hogy nekem volt egy lányom. :-) Talán ezért sincs változás a kapcsolatunkban. Mind a ketten nagyon család centrikusak vagyunk. Viszont az első férjemtől azért váltam el mert kibírhatatlan volt az aggódása, nem mehettünk sehova a babával, és a babát sem foghatta senki. Borzalmas volt. :-(

35.N

2012. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tegnap 22:31,

mintha én írtam volna....2 különbség van, az egyik, hogy a nagy nálunk 3 éves, a kicsi 7 hetes, de ugyanígy érzek én is. Ráadásul eddig nem bőgtem, de már 2x az is megvolt...nem könnyű. :(((

2012. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!