Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le lehet általánosítani, hogy...

Le lehet általánosítani, hogy az első szülött baba az anyára hasonlít, az esetek többségében?

Figyelt kérdés
Egyszer azt mondták nekem, hogy az anya "ajándéka" hogy az első baba inkább őre az anyukára hasonlít. Milyen tapasztalataitok vannak, az első babák tényleg inkább az édesanyára hasonlítanak kívülről és belülről?
2012. márc. 17. 21:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
amúgy számold újra azokat a trilliókat!:)
2012. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Lányunk tiszta apja,én is 1.gyerek vagyok,elég vegyes vonásokkal,szóval nálunk borul az elmélet.
2012. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A kisfiunk tiszta apukàja!
2012. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Egy kislanyom van de kb mint ha a ferjem kiskori kepet nezegetnem amikor ranezek:) kiveve azt, hogy a kek szemet tolem orokolte es neki is van godrocske az arcan ha mosolyog mint nekem.


Lanyom kb 2-3 hetes volt amikor eszrevettem, hogy az elalvaskoz keresztbe teszi a labujjait!!!(a 3. labujjat rateszi a 2. labujjara, ugy mint amikor keresztbetesszuk a kozepso es a mutatoujjunkat) ugy mint a ferjem....mar akkor tudtam, hogy tiszta apukaja lesz :)

2012. márc. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A kisfiam rám nem haszonlit viszont tiszta apja a kiskori fotójukat anyósom össze is keverte!
2012. márc. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nálunk még az utcán az idegenek is első látásra apával azonosítják a kislányunkat.
2012. márc. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én nagyon Apura hasonlítok, a lányunk pedig félelmetesen rám hasonlít. :) Szóval nálunk be is jött, meg nem is.
2012. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nálunk nem igaz. A kisfiam tiszta apja, a húga pedig az én kiköpött másom.

Ráadásul nem csak külsőre hasonlítanak, hanem az immunrendszere is olyan mint az apjáé. Mindketten hajlamosak az ekcémára és befulladásra.

2012. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A kisfiam, mikor megszületett, kiköpött olyan volt, mint én ennyi idős koromban. Most másfél éves és tisztára olyan, mint az apukája. Külsőre, belsőre egyaránt:)

Rám, például mindenki azt mondja, hogy kiköpött apám vagyok, viszont van 2 féltestvérem, akikkel anyukánk közös, mégsem tudjuk letagadni, hogy testvérek vagyunk.:)

2012. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
51%
A kislányom teljesen olyan mint én kicsi koromban,és most is nagyon hasonlít rám mindenki mondja! Én is kiköpött anyám vagyok. Még jó hogy nem az apjára hasonlít külsőleg,mert akkor 1szál haja sem lenne! :)
2012. márc. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!