Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Befolyásolja a terhesség első...

Befolyásolja a terhesség első pár hónapja a baba természetét?

Figyelt kérdés
Kislányom tavaly augusztusban született. Az terhességem első 4 hónapját végig idegeskedtem, mert majdnem elveszítettem az apukámat./Anyukám már nem él/ Most már minden rendben eddig úgy néz ki, de a kislányom mióta megszületett folyamatosan nyöszög. Nem sír, tehát nem fáj semmije. Ha leteszem rögtön elkezd nyöszögni és egy idő után sírás jön, fel kell vennem. Persze ez nem baj, csak ott van még a 3 éves fiam is, akivel szintén foglalkozni kell. Sírni nem hagyom, mert a fiam nem szereti a babasírást, látom rajta. Az egész családunk nyugodt természetű a férjeméké is. Így csak arra tudok gondolni hogy az idegeskedés miatt lett ilyen.
2012. febr. 15. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, hisz ez nem genetikai eredetu idegeskedes volt, hanem kulso behatasra tortent.

Orulok, hogy apukad jol van. :-)

2012. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Én nagyon hirtelen természetű,és idegeskedő típus vagyok,az első hónapokat végig aggódtam (rengeteget görcsöltem) a most 9 hónapos kislányom viszont nagyon nyugodt,és kiegyensúlyozott baba.Láthatólag abszolút nem rám üt :)
2012. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem befolyásolhatja, velem anyum nem idegeskedett,nyugodt a természetem,öcsémmel vizsgái voltak,elég érzékeny,izgága fiú lett,a lányommal dolgoztam terhesség alatt,aggódtam is sokat miatta,nagyon ficánkolós lett,bár nem sírós.Ha teheted és nem ellenzed,kösd magadra sokat kendőben,mei taiban,hordozóban,hadd érezze a közelséged,hátha kinövi!
2012. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!