Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Körömvágás a lábon, ki hogyan...

Körömvágás a lábon, ki hogyan csinálja?

Figyelt kérdés
Egy éves lesz a fiunk, de ha ébren van nem tudom a lábán levágni a körmét, mert úgy ficánkol. Annyira csiklandós, hogy álmában szoktam, de olyankor is össze-vissza forgatja a lábát, és mocorog, szóval nagyon nehéz. Ti hogyan csináljátok?

2012. márc. 18. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Apuci elvonja a figyelmét (és közben fogja a lábát), míg én gyorsan lenyisszantom! :)
2012. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Lefektetem a hátára, megkapja a telefonom, és gyorsan levágom. Ha olyan a hangulata, akkor nem segít a telefon sem, akkor próbálkozok később.
2012. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csill79 ***** válasza:
53%
Bekapcsolom a laptop-ot és miközben ő bámulja,én gyorsan levágdosom.Nem mondom,hogy egyszerű,de valahogyan tereld el a figyelmét.Mobiltelefon,távirányító,mese a tv-ben.
2012. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Keresek reklámot a tévében - az mindig megbénítja :)


1 éves

2012. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi lányunk is nagyon csiklandós, akárhogy fogom a lábát, rúgkapál, aztán átmegy sírásba. Kínkeserves. A férjem kísérletezte ki, hogy amikor fürdeti, akkor hajlandó kidugni a kis lábát a vízből és bár nehezen, de le tudja vágni. A kezén pedig csak nekem engedi vágni. Amikor a sajátomat vágom, mindig odaültetem magam mellé, hogy lássa, ez is hozzátartozik az ápoltsághoz, hogy rendszeresen vágjuk a körmünket. Van, hogy amikor levágom a saját körmöm, mutogatja a kis kezét, hogy neki is.
2012. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sajnos négykezes a dolog, úgyhogy apa fogja erősen a lábát én meg vágom. Egyedül esélytelen vagyok, mert kihúzza a kezemből a lábát.
2012. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hmmmm.... szóval akkor másnál sem megy ez olyan könnyen.

Köszönöm a válaszokat és a tippeket csajok!

Szép napot Nektek!

2012. márc. 19. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!