Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett az ágyról. Szerintetek...

Leesett az ágyról. Szerintetek van vmi baja?

Figyelt kérdés
9hónapos kisfiam tegnap reggel leesett az ágyról, úgy, hogy vérzett az orra és a szája:((( Egész nap jó volt a kedve, szépen evett, mosolygott...ma viszont elég nyűgős és alszik is sokat, de szépen eszik és ha nevettetem kacag, igaz nő 3foga...de eléggé aggódom!! Szerintetek van baja, vagy már csak beképzelem? Vigyem dokihoz?
2012. márc. 18. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Bocs, de iszonyat felelõtlenseg volt, hogy ha vérzett az orra és a szâja nem rohantál vele azonnal az ügyeletre... Ên most mennék, fõleg ha aluszékony és nyûgös. Inkább küldjenek haza, hogy semmi baj nincs, mint hogy agyrazkodasa legyen...
2012. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Vérzett az orra és nem vitted dokihoz? Ez tényleg felelőtlenség. Vidd el az orvoshoz ha már akkor nem tetted!
2012. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azért elvinném orvoshoz, inkább küldjenek haza vele, hogy semmi baja, minthogy ne vigyem és valami baja van! Fő a biztonság! Remélem semmi baja nincs!
2012. márc. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenesetre a dokitokat hívd fel,hogy mi történt,és kérd ki a véleményét!

Én ha valamiben nem vagyok biztos,akkor tuti felhívom..nem kerül semmibe..,max egy telefonálás árába...

Engem megnyugtatna egy telefonbeszélgetés az tuti...!

Lehet hogy azt mondja,hogy nem kell bemennetek..,meg elmondja,hogy mire figyelj a gyerekkel kapcsolatban..és ennyi.

Vagy ha "nincs kedved" elmenni a rendelőbe,akkor hívd ki magatokhoz!

2012. márc. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ok

1, én nem ismerek olyan babat, aki nem esett le meg az agyrol :)


2, nem aludt utana, nem sztedult,m mennyiew konnyen vigsztalodott meg?


3, dokihoz ne vidd sok a bteg gyerek, meg elkap vmit, csecsemotanacsadasra kerj idot es oda vidd (nekunk azt is a gyerekdoki tartja, szerintem nalatok is), ott nezesd meg vele

2012. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem azért, hogy lepontozzon az utolsó válaszadó, de sok olyan gyereket ismerek, akik nem estek le az ágyról! Nem azért mert túlparázták a szülők! De van ilyen gyerek is.
2012. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!