Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett a kisfiam az ágyról!...

Leesett a kisfiam az ágyról! Mi a teendő? 6,5 hónapos.

Figyelt kérdés
Figyeltem, szólítgattam és reagált. Fejjel lefele esett, a feje és a keze volt lent, a lába fent az ágyon. A nyaka egy kicsit ki volt fordulva, de amint felvettem semmit nem láttam rajta, ugyanúgy "áll" mint kell. Mit kell figyelni?
2011. aug. 12. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha figyel,reagál,s nem hány,nem sír,akkor semmi probléma.

Előfordul gyerekeknél.

Nagyon kell figyelni,mert már kezdenek örökmozgók lenni.

Én is hiába vigyáztam,volt,hogy leestek.De szerintem ez mindenkinél előfordul.

Ne aggódj!


4 gyerkőc anyukája

2011. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felsirt?Ez fontos,ha felsir egyből akkor valószinü nincs nagy baj.Ha hány,nagyon aluszékony,másabb mint szokott lenni,akkor vidd el orvoshoz.Ha olyan mint volt,nincs hányás akkor semmi baja.Mi is jártunk többször igy sajnos.2 hónaposan eltört a babakocsi,és kiesett belőle a lányom,akkor bevittük a kórházba,akkor mondta ezeket az orvos.
2011. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azonnal felsírt, úgy, hogy alig kapott levegőt, de utána, ahogy a kezembe vettem, gyorsan megvigasztalódott. Eddig még nem hányt, most alszik.
2011. aug. 12. 09:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Ha nem hány, akkor nincs nagy baj. Nekem volt agyrázkódásom 2 évesen, és csak akkor kellett bevinni a kórházba, amikor másodszor is hánytam, mert az első hányás lehet az ijedtségtől is. De a második már gond. Kezét is figyelt, ha megsérült, akkor be fog dagadni. De ha gondolod, vidd orvoshoz, mert ő tud a legjobban megnyugtatni!
2011. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Miért hagyod egyedül az ágyon????? Én alapból ha velem van az ágyon le se veszem róla a szemem...Inkább ugráljon más addig.. Ha meg valami van akkor fogom és lerakom a szőnyegre, de egy percig se hagyom egyedül az ágyon....!!!!!
2011. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, utólag okos az ember. Mindent nem tudunk kiküszöbölni...
2011. aug. 12. 19:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, kedves utolsó, nekem nincs aki helyettem ugráljon...!!!
2011. aug. 12. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!