Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is rossz Anya vagyok?

Szerintetek is rossz Anya vagyok?

Figyelt kérdés

Ma délután barátnőmmel és 10 hónapos gyerekeinkkel sétáltunk.

Kisfiam szomjas lett: kicsit megdöntöttem a babakocsit és kezébe adtam a cumisüveget, hogy igyon.(Tud már egyedül inni.)

Úgy, hogy közben állt a babakocsi, nem toltam.

Megvártam míg iszik, majd tovább mentünk.

Erre barátnőm megjegyezte, hogy a facebook-on a "szeretem a gyerekem" oldalon egy hasonló kép alatt (ahogy a fiam is ivott)kommentekben az ilyen anyukákat mennyire elítélik.

Pl. az ilyen nem nevezhető anyának, aki nem bírja megitatni a gyerekét. Két évesen is fogni kell a cumisüveget vagy csőrös poharat amikor iszik a gyerek, mert egy szülőnek ez a dolga.

Azzal én sem értek egyet, amikor újszülötteknek vagy önállóan inni nem tudó babának kitámasztják a cumisüveget.

Nektek erről mi a véleményetek?


2012. márc. 20. 20:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem vagy rossz anya!!! Én fiam még csak 9 hónapos, de én is simán odaadom neki "így" a cumisüveget, mégse érzem ettől rossz anyának magam!
2012. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy vagy rossz anya. Szamomra hiheteylen, hogy emberek miken tudnak problemazni es kiakadni.
2012. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%
Hát akkor a barátnőd is olyan már bocs, de szerintem idióta mint a többi okos válaszoló a kommentekben. Az én kisfiam is 10 hónaposan már javában egyedül fogta a cumisüveget és úgy ivott. Nem értem miért lenne ez olyan rossz dolog. De ha ilyen alapot veszek, akkor nálam rosszabb anya nincsen a földön, mert bizony az egy éves kisfiam nem engedte, hogy etessem, bizony egy évesen egyedül evett. Le is van fényképezve a szülinapi torta majszolás közben. De aki meg úgy gondolja, hogy rossz, az itassa csak a gyerekét még 6 évesen is nyugodtan.
2012. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
Jó anya vagy csak hül*e, hogy mindent elhiszel.
2012. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%

:D De hülyeség ez!

Az én kicsim 8 hónaposan egyedül ivott a csőrösből, én büszke vagyok rá, és a tudja, miért bizonytalanítsam el azzal, hogy én "segítek" neki.

2012. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%

A rossz anyaság nem ezen múlik! :) Emiatt ne aggódj, nem vagy rossz anya!!!

Az én kisfiam is már néha napján egyedül iszik (6 hónapos), én meg természetesen hagyom neki, mert miért ne? Úgy oda van érte, mikor egyedül iszik, nagyon tetszik neki. Persze ott vagyok mellette, ha kell, segítek neki, de hagyom, hogy csinálhassa. És emiatt nem érzem azt, hogy rossz anya lennék! :)

2012. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
23%

Kedves 3-as.

a barátnő vagyok.

ha figyelmesen olvasol, akkor ételmezni is tudod ami le van írva, NEM ÉN MONDTAM, hanem a facebookon az adott kép alatt volt kommentben.

értelmezési hiba miatt sértegetni nagyon gerinctelen dolog

2012. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 TKI Ibolya ***** válasza:
62%
Kár volt ezt a témát a barátnőnek megemlítenie is előtted.Egyébként nem vagy rossz anya ettől.A gyerek amit tud egyedül hagy csinálja.Az én gyerekeim nem is engednék,hogy segítsek nekik.
2012. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
59%

Jajj, de hülyeség már...

Ha tudja egyedül akkor minek fogni neked is?

Foglalkoznának ezek az anyukák mással...


Akkor ennyi erővel az unokanővérem nagyon rossz anya. /szarkazmus, nem az/

Takarított éppen amikor az 1éves kisfia szólt/jelezte- nem tudom ennyi idősen hogy csinálják- hogy éhes.

Ő mondta neki hogy mindjárt befejezi és csinál vacsit.


A kicsi türelmetlen volt, kimászott a konyhába kiszedte a zsömléket, kinyitotta a zacskót és kiszolgálta magát :D

Nagyon kis talpraesett figura :D

2012. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 bugaboo ***** válasza:
73%

"Kedves" barátnő!

Nem te mondtad, de te hívtad fel rá a barátnőd figyelmét!

Nagyon kedves dolog és gerinces is!

Olyan mintha te mondtad volna!

Mi célod volt ezzel?

Vagy talán a te gyereked nem tud egyedül inni, és bökte a másiké?

Ezek után én biztos nem sétálnék veled többet!

2012. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!