Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is rossz Anya vagyok?

Szerintetek is rossz Anya vagyok?

Figyelt kérdés

Ma délután barátnőmmel és 10 hónapos gyerekeinkkel sétáltunk.

Kisfiam szomjas lett: kicsit megdöntöttem a babakocsit és kezébe adtam a cumisüveget, hogy igyon.(Tud már egyedül inni.)

Úgy, hogy közben állt a babakocsi, nem toltam.

Megvártam míg iszik, majd tovább mentünk.

Erre barátnőm megjegyezte, hogy a facebook-on a "szeretem a gyerekem" oldalon egy hasonló kép alatt (ahogy a fiam is ivott)kommentekben az ilyen anyukákat mennyire elítélik.

Pl. az ilyen nem nevezhető anyának, aki nem bírja megitatni a gyerekét. Két évesen is fogni kell a cumisüveget vagy csőrös poharat amikor iszik a gyerek, mert egy szülőnek ez a dolga.

Azzal én sem értek egyet, amikor újszülötteknek vagy önállóan inni nem tudó babának kitámasztják a cumisüveget.

Nektek erről mi a véleményetek?


2012. márc. 20. 20:58
1 2 3
 21/29 bugaboo ***** válasza:
88%
Értelmetlen dolgokon nem vitázol, de értelmetlen megjegyzéseket teszel egy kisgyerekre, aki egyedül iszik. Szép kis barátnő lehetsz, a pontozásod meg eléggé átlátszó, hiszen itt mindenki a barátnődnek adott igazat.
2012. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Kisfiam 11 hónapos,7-8 hónaposan már ügyesen ivott önállóan a cumisüvegből,nem is engedte hogy fogjam.Oda adom neki,sőt saját maga fogja meg leveszi a kupakot iszik,majd ráteszi,én rászorítom,és elteszem,itthon meg le van téve a földre ha megszomjazik elmegy érte és iszik.Ha darabosat eszik,gyümölcsöt,kenyeret felvágottat kölesgolyót,egyedül teszi be a szájába,eszi meg,én csak ülök mellette nehogy félrenyeljen,ha nagyon fáradt akkor én adoma szájába amúgy azt sem engedi.Sőt a zacskóba is belenyúl és kiveszi ha szeretne még enni.Nem hinném hogy ettől rossz anya lennék,a kisfiam szeret önálló lenni,és már nem pár hetes újszülött,már meg is tudja csinálna,akkor meg csinálja.Ez olyan mintha nem engedném,hogy felálljon,és lépegessen,vagy nem engedném,hogy felüljön a kisautójára,mert nekem kell rátenni,mert "ez a dolgom. Ne hülyéskedjünk már,a sok rosszindulatú,k"ki ha én nem","mindentudó szuperanyától" már a falra mászom komolyan.Miért kell egymást cseszegetni?? Minek kell versenyezni?Hihetetlen,hogy minden babával kapcsolatos témában megy a veszekedés,meg az okoskodás.
2012. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem a kisgyerekre Tettem megjegyzést. de nem is értem magam miért magyarázkodok alaktalan hozzászólásoknak
2012. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 bugaboo ***** válasza:

Talán nem véletlen, hogy a "gerinctelen" és az "alaktalan" szavak jutnak eszedbe. Mindenki magából... :o)

Büszke lehetsz magadra, ha nem a kisgyereknek mondtad, hanem az anyjának. A kettő nem sokban különbözik egymástól. Beleestél a saját csapdádba: Nem bírod megemészteni, hogy senki nem osztja a véleményedet???

2012. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Az mit jelent,hogy kitámasztott cumisüveggel eteti valaki a babáját?
2012. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nekem még privátban is küldött a barátnő üzenetet, hogy milyen csúnya vagyok, hogy nem rá nézve negatív megjegyzést teszek!
2012. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Miiiii? Komolyan? :D He he! Kár volt el kezdeni a kommentelést csajok :)
2012. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
igen tegnap a 7es hozzászólásom ment először véletlen privibe. totál ugyanaz a szöveg mint a 7es válasz. semmi más
2012. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Coffelia ***** válasza:
Nem az a dolga a nőnek, hogy kétévesen is fogja neki a poharat (Úristen, kétévesen???!!!), hanem az, hogy felismerje, mikortól képes rá egyedül. Azóta évek teltek el, de gondolom, a barátnőd átélt pár pofára esést a gyereke mininum 3 éves korában, amikor egy egészséges gyerek gyakorlatilag mindent maga akar csinálni...
2019. júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!