Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is rossz Anya vagyok?

Szerintetek is rossz Anya vagyok?

Figyelt kérdés

Ma délután barátnőmmel és 10 hónapos gyerekeinkkel sétáltunk.

Kisfiam szomjas lett: kicsit megdöntöttem a babakocsit és kezébe adtam a cumisüveget, hogy igyon.(Tud már egyedül inni.)

Úgy, hogy közben állt a babakocsi, nem toltam.

Megvártam míg iszik, majd tovább mentünk.

Erre barátnőm megjegyezte, hogy a facebook-on a "szeretem a gyerekem" oldalon egy hasonló kép alatt (ahogy a fiam is ivott)kommentekben az ilyen anyukákat mennyire elítélik.

Pl. az ilyen nem nevezhető anyának, aki nem bírja megitatni a gyerekét. Két évesen is fogni kell a cumisüveget vagy csőrös poharat amikor iszik a gyerek, mert egy szülőnek ez a dolga.

Azzal én sem értek egyet, amikor újszülötteknek vagy önállóan inni nem tudó babának kitámasztják a cumisüveget.

Nektek erről mi a véleményetek?


2012. márc. 20. 20:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
66%

Na akkor én NAGYON ROSSZ ANYA VAGYOK :D

Lányom 8 hónapos, alig vártam hogy tudjon egyedül inni! Mivel a kocsiban addig mellette kellett ülnöm, hátul apa mögött! Én sajnos anyukák hányós vagyok ha hátul kell utaznom bárhol bárkivel bármilyen hosszú úton :( És így amint megtanulta rendesen fogni az üveget anya ment előre az anyós ülésre...! Egy hete van ez de nagyon jól el van a kis hátsó birodalmában.....! Nah ugyeeeee milyen rossz anya vagyok?????? :D :(

2012. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
54%
Engem elfog a büszkeség,mikor a kislányom ismét felfedez egy új dolgot,amit egyedül csinálhat.Most 14hónapos,9hós kora óta megy,egyedül eszik,iszik.Nálam a rossz anyaság nem itt kezdődik.Így nem lesz elkényeztetve.ismerek speciel olyan 5évest,akinek ki volt nyalva..... és most ott tartanak hogy a lány nem hajlandó egyedül öltözni sőt még wczés után sem hajlandó rendbe tenni magát.Szerintem egyszerűen csak irigy a "barátnőd"
2012. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
28%

Hát én úgy gondolom, hogy ok nélkül támadjátok a barátnőt.

Látott, olvasott valamit, amit elmesélt. Ez még nem jelenti azt, hogy egyet is értett azzal, amit olvasott, csak elmesélte.Ti mindennel egyetértetek amit olvastok, láttok?

Vagy csak azokat mondjátok el másoknak amikkel egyet is értetek?


Én megértem azt is aki az inni tudó gyerekét hagyja inni és azt is aki a 6 éves gyerekét valamilyen hasonló módon "kényezteti". Sokszor nem is a gyereknek, hanem a szülőnek van igénye az úgynevezett kényeztetésre.


És igen kövezzetek meg, de én is láttam a posztot, s igenis elítélem azt, amikor valaki a PÁR HETES (félreértések elkerülése végett, az egyedül inni nem tudó )babát kitámasztott cumisüveggel eteti.


Érdekes, a barátnőt támadjátok, de HOVÁ TÜNT a KÉRDEZŐ?

2012. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
44%

hát akkor leírom nálunk hogy volt mikor már egyedül tudott inni cumisüvegből (10-11 hónapos korában lehetett, lehet 12 hónapos volt, nem emlékszem). szóval én le se döntöttem a támlát és félre se álltam a kocsival. a kezébe adtam és ha szomjas volt, ivott :)

otthon pohárból ivott, de mikor kocsiztunk kellett a cumisüveg mert szerette és kényelmes volt.

ha ettől vagyok rossz anya, hát legyen :)

jelentem túlélte a baba kort, már nagyfiú :D

2012. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
79%

22:03 vagyok.

Nem tudom mi nem volt hasznos a válaszomban...

megköszönném ha valaki leírná.


ha a történeten akadtok ki "szuperanyukák" akkor nem órákig nem kapott enni a gyerek, hanem pár perc múlva lett volna vacsi...


komolyan nem jövök már ebbe a kategóriába mert itt bármit írok minden "szuperanyuka" leszavaz ok nélkül. szánalom.

2012. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
70%
22:16-os vagyok! Hm! A válaszom 0%-ban hasznos! Köszi barátnőőő! Pedig én nem is támadtalak....! Tudjátok hova menjetek ti...... pfujj!
2012. márc. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
73%

16. válaszoló, nyugi, nem az anyukák pontoznak le, hisz majdnem mindannyian ugyan azt írtuk le... ;)

beszabadulnak a lepontozó kis hülyék aztán ez lesz.

én is 0%-os vagyok... mert tudott egyedül üvegből inni a babám egy évesen :DDD

2012. márc. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
44%
Erre a kérdésre sem kellett volna válaszolni senkinek. Mindannyian "haszontalanok" vagyunk :)
2012. márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 bugaboo ***** válasza:
Kedves 13. válaszoló! Érdekes! Az nem tűnt fel, hogy hová tűnt a barátnő? Vagy talán éppen Te vagy inkognitóban? Köszönjük a lepontozást!
2012. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
23%
A barátnő vagyok. értelmetlen dolgokon nem vitázok. nem pontoztam mert nem látom értelmét. de érdekes hogy egyesek mennyit rágódnak a pontozáson :-)
2012. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!