Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki a...

Van itt olyan anyuka, aki a baba 1 éves kora előtt ment vissza dolgozni?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka?
2012. márc. 21. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:

7 honapos volt a lányom. Mikor szulési szabira mentem, megígértem a munkahelyen, hogy a szulési szabadság lejárta után vissza állok munkába. Akkor a férjem munkanélkuli volt, ugy gondoltuk, hogy o lesz otthon a kicsivel. Mikor megszuletett a lányom, a férjemnek akadt munkahelye. De meg tudtuk oldani, hogy mikor én munkában a férjemmel van a kicsi (éjszakás minden nap).

A másik ok az, hogy hitelre vettuk a házat. Es ugye még ott a rezsi, na meg még valahogy meg is kell élni. SZukségunk van a pénzre, nem tehettunk más. A gyerek megszokta, nem hisztizik, délután meg vár haza.

2012. márc. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam a baba :-)

9 hónapos voltam, anyukámnak kerek-perec megmondta a főnöke hogy vagy most, vagy soha. Ennek ellenére még 1 éves koromig szopiztam este. Ő azért is döntött így, mert én nehezen jöttem össze és nem volt benne biztos, hogy újra teherbe esik mielőtt kirúghatják.

Most nagy divat, hogy akivel nincs az anyuka 24/7-ben az első 3 évben, abból lelki sérült lesz meg nem fog bízni a szüleiben. Nekem 5 hónapos a babám, az első 6-8 hétben naponta többször is felhívtam anyukámat; néha tanácsért, néha csak úgy :-))) És most is 2-3 naponta beszélünk.

2012. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt a kislányom. A férjem már hónapok óta munkanélküli volt. Most Ő van vele GYED-en. Én nem tudtam még megszokni, nehéz reggelente elindulnom.
2012. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!