Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek után még merjem a gyereke...

Ezek után még merjem a gyerekemet játszótérre vinni?

Figyelt kérdés
Ma reggel a Mokkában és még ezer más helyen is vég nélkül foglalkoznak a fertőzött homokozókkal. Gyakorlatilag minden játszótéri homokozóba belemegy kutya-macska-galamb, és oda végzi a dolgát. A játszótéri homokozót pedig nem fedik le és nem cserélik benne a homokot. Akkor ezek után hogy merjem a gyerekemet homokozóba vinni? Még csak 15 hónapos, nem mindig érti, hogy ne vedd a szádba és ne szórd a fejedre, a másik gyerek fejére stb. a homokot.
2012. márc. 21. 13:06
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Valóban nem arra gondolok, hogy a gyereket folyton steril körülmények között kell tartani, de azért durva fertőzések és veszélyek forrása a homokozó. Azt hiszem inkább itthon játszunk az udvaron, és nem fogunk elmenni a játszóra. Sajnos nekem volt egy betegségem, ami 10.000 emberből egynél fordul elő, a családban sosem volt senkinek. Én sem gondoltam volna, hogy pont én leszek az, aki megbetegszik, és mégis... Azóta én óvatos vagyok, az előttem 2.000.000-an homokoztak már és semmi bajuk nem lett kijelentésekkel.
2012. márc. 22. 12:38
 22/25 anonim válasza:
A sok ,, okos,, válasz. Felőségteljes szülők... Ha véletlenűl a ti gyermekeitek vakúl meg, kiváncsi lennék kit okoltok majd. A ,, mi,, időnkben nem volt ennyi külföldről behozott kínai ki tudja mivel kevert állat eledel amit az állat kikakál. A macska ellen nincs kerítés,sem a galamb,madarak ellen. A ,,mi,, időnkben nem volt ennyi mutálódott,ennyi féle baktérium. A kéztörlő mit sem ér,ha a szél bele fújja a homokot a gyerek szemébe az a véráramba jutva fertőzi a gyereket. A tv.ben nem riogatásról volt szó, ez TÉNY! Évente 8 -10 gyerek vakul meg! Nem beszélve a többi tünetről. Utána kéne olvasni mielőtt hülyeséget írtok. Érdekes,hogy az ovikban egy szalmonella fertőzés után az ételben nem találnak semmit. De a homokozót nem vizsgálják...sajnos
2012. jún. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

És akkor mit kéne csinálni szerinted kedves utolsó???Mindenki zárkózzon be a lakásba??

Akinek nincs kertes háza az soha ki ne mozduljon vagy csak sétáljon úgy,hogy semmihez sem ér hozzá?

2012. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Parkőr kell és rendszeres tisztítás.
2012. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Mivel én is láttam a műsort, egy új homok tisztító,fertőtlenítő eljárásról volt szó. Hőkezeléssel fertőtlenítik a homokot. Én jeleztem az önkormányzat felé a műsort követően,hogy ez az alapitvány új eljárással tisztít, itt a telepen aláírást gyűjtöttünk és kértük,hogy csinálják meg. Még abban is partnerek voltunk,hogy mi anyukák is dobunk bele pénzt. Amúgy meg nem drága a tisztítás,a gyerekünk biztonsága meg bármit megér!
2012. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!