Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esti elalvás után pár órával...

Esti elalvás után pár órával történő ijesztő sírás mitől van?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy ilyenkor még nem álmodnak. 10 fele szokott előfordulni. De úgy sír, hogy fel se tudom ébreszteni se fényre, se hangra, se simire, de nagyon rémültnek tűnik. 10 percen keresztül tart. 10 hónapos, havonta egyszer-kétszer fordul elő. Nagyon rossz érzés, hogy nem tudom mi a baja.
2012. márc. 21. 20:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én lányaim kizárólag 3 éves koruk előtt pavor-oztak. A nagynál kb 9-10 hónaposan kezdődött, a kicsinél 7 hónaposan. Kb 10-12 alkalommal fordult elő. A kicsi 2,5 éves, már fél éve nem volt, a nagy 5 éves, utoljára kb 2,5 évesen volt.
2012. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltem a védőnőmmel erről a problémáról, nem tudott érdemleges választ adni. Annyit mondott nézzem meg, nem e a holdjárással függ össze (kész vicc) vagy vigyem el neurológushoz. Szerinted, kedves utolsó? Érdemes utána járni, vagy majd elmúlik? Nektek is havonta egyszer-kétszer fordult elő 10 óra körül?
2012. márc. 23. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!