Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétéves babának hogyan és mit...

Kétéves babának hogyan és mit lehet mesélni a húsvétról? Hogyan készítsem elő az ünnepet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:

trixi könyvek

van húsvéti kiadása is

200 ft,és inden féle témáról vannak könyvecskéi

2012. márc. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én este, vagy a délutáni lefekvéskor szoktam neki mesélni, hogy mi szokott történni húsvétkor, hogy az én gyerekkoromban hogy telt (templomba szoktunk menni este és mire hazaértünk, már ott volt az ajándék, amit a nyuszi hozott, stb, az ő nyelvén, hogy értse), meg néhány ajándékról, hogy mennyire örültem neki, aztán a húsvét hétfőről, hogy mi szokott történni (locsolás, cserébe tojás, csokitojás, sok süti a locsolóknak, stb), néhány sztori emlékezetesebb locsolásról, meg mindenféle, hogy valaki vízzel locsol, valaki parfümmel, bármi, ami eszembe jut. Meg hogy vannak, akik eldugják a tojásokat és a gyerekeknek meg kell keresni, ilyenek.


Készülni meg úgy készülök, hogy csinálok néhány díszt, sk, papírból. Itt találtam sablonokat:


[link]


(Ki kell nyomtatni matt fotópapírra, és az instrukciók szerint megcsinálni. Én mondjuk csak olyankor tudom, amikor a gyerek alszik.)

2012. márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!