Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész héten adhatok neki...

Egész héten adhatok neki bolti bébiételt?

Figyelt kérdés

Nagyon lebetegedtem, elég rosszul érzem magam, semmi segítségem nincs, férjem is este 8 után jön haza a munkából. Magamnak is már rendeltem. Úgy érzem a főzés már nem fér bele az energiámba, és félek így is elhúzódik a gyógyulásom. Nagy baj, ha egy pár napig csak bolti bébikaját adok neki? Ti mit tapasztaltatok? Úgy értem, mennyire jók ezek mindennapos fogyasztásra?

Már 3 napja azt adok szegénykémnek. Hétvégén, ha itthon apuka is, majd főzök neki, mert akkor már apa tud segíteni.

Azért kérdezem, mert általában én főzök a picimnek, boltból ritkán.



2012. márc. 22. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja nem lesz tőle. Az enyém is üveges bébiételt kap, mégis jól van. Vagy tejpépet adok neki. Főzni ritkán szoktam neki. (Most én is beteg vagyok, és az utolsó dolog amire vágyok az a főzés.)
2012. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz. A bébiételekkel az egyetlen gond az lehet, hogy nem eszi meg a baba. Az én Babám 1 éves, és az esetek 90%-ban üvegeset eszik, nagyon ritkán kotyvasztok, de egyáltalán nem vagyok meggyőződve, hogy az bármivel is jobb, mint a bébiétel.
2012. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jobbulást kivánok!

A lányom lassan 1 éves,kb. 99.9 %-ban üvegeset eszik...

Mi baja lenne,hiszen ezért találták ki!!!:)

2012. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megnyugtattatok. :) Most másképp nem megy.


Eddig általában szerette a boltit.

2012. márc. 22. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz baja tőle.

Én minden nap főzök neki, és lelkiismeret furdalásom van, ha épp el kell mennük ügyet intézni, és boltit kell adjak neki.

A barátnőm babája viszont még egész életében nem evett mást, csak boltit, és 11 hónapos a baba, és egészséges.

2012. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokan leszólják a bolti kaját....hát nem tudom mondjuk szerintem is jobb a házi,de érthető,hogy beteg vagy nincs energiád...nem lesz semmi baja tőle.A húgom kisfia 2,5 éves koráig csak a bolti üvegeset ette abból is csak a totál pépeset,nem volt hajlandó mást megenni(etetni kellett ráadásul).Most februárban volt 3 és már rendes darabos főtt kaját eszik egyedül(végre) Neki sincs baja :)
2012. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és jobbulást neked!!!!
2012. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többieknek is! :)
2012. márc. 22. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!