Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám beállítani azt...

Hogyan tudnám beállítani azt a sorrendet este, hogy kaja, fürdés, alvás?

Figyelt kérdés

Jelenleg úgy van, hogy fürdés, vacsora (tápszer), alvás. Ilyenkor vagy a kezemben alszik el vagy félálomban van és az ágyban alszik el.

Most úgy próbálkozunk, hogy nem tápszert kap vacsira, hanem szilárdat, csak úgy érzem, hogy a szilárd kajától hamarabb éhes lesz (mondjuk ez érvényes egész napra). 8 hónapos a kislányom.



2012. márc. 22. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáld úgy hogy pici tápszert is adsz neki a vacsi után utána alvás
2012. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

el ne hagyd azért a tápit mert már vacsizik!!! nagyon fontos, hogy lefekvéskor kapjon még tápit, 8 hónapos, ne vond meg tőle!

vacsi, fürdés, tápi, alvás. így 3 éves korig ajánlják (persze később tejjel)


enyém 2,5 éves, még kéri minden este lefekvéskor a tejet :)

2012. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem nem fogadta el a tápszert.ezért este vacsi,rá negyed órára fürdés,majd kapott még kis teát és betettem és aludt.
2012. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második válaszolónak igaza van, kell neki a tápi, egyrészt egy ilyen picinek még elsősorban a tej alapú táplálásra van szüksége, másrészt a szopómozgás megnyugtatja és elálmosítja, könnyebben alszik el.
2012. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xStefix ***** válasza:
Egyetértek!
2012. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

teli gyomorral nem jó fürödni.

én sem szeretek ö meg gondolom pláne.

2012. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!