Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy próbálkozzam a nagyobb...

Hogy próbálkozzam a nagyobb vízzel?

Figyelt kérdés

Fiam 4 hónapos és indulnánk pancsolni. Gondoltam előtt legalább egyszer elvinném babaúszásra,hogy kontrollált körülmények között találkozzunk nagyobb vízzel, de nem férünk már be sajnos.

Ma apa beül vele a nagy kádba.

De mit csináljunk? Le lehet egy picit jobban locsolni a fejét?

Eddig viszonylag óvatosan mostuk a haját!


2012. márc. 24. 06:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi úgy kezdtük, hogy 1-2 hétre a kis kádat beraktuk a nagy kádba, és úgy fürdettünk. Amikor már megszokta a helyet, a fényeket stb., utána 2 hónapig velem fürdött. Aztán már tudott egyedül is ülni, azóta egyedül fürdik.
2012. márc. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak mi most megyünk pancsolni, két hét múlva, és akkor ő még nem fog ülni!:)

2012. márc. 24. 07:00
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem semmit se csináljatok vele. mi 4 hónaposan mentunk babaúszásra addig csak a kis kádba fürdött és azóta is abba. nem volt semmi baja a medencébe. 1x se sírt
2012. márc. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi babaúszásra jártunk, nekünk előre mondták, hogy mielőtt megyünk szoktassuk a hűvösebb vízhez, és locsoljuk az arcát.
2012. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell szoktatni a nagy vízhez, viszont a hőmérsékletet majd nektek kell kitapasztalnotok, mert mi is kb. 2 hósan voltunk vele és ahol a babaúszást atrtották, ott a picim még fázott és sírt, majd átmentünk vele a melegebb vízbe és annyira élvezte, hogy majdnem el is aludt. Nekünk a gyerekdoki azt mondta, hogy mindenképpen csak én fogjam a vízben.
2012. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a fülét ne vizezzétek be!
2012. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!