Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti mindennap főztök?...

Anyukák, ti mindennap főztök? Ha igen, még belefér a napi 2x-i séta is?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 3 hónapos és egy 2 és fél éves kisfiam. 2 napra szoktam főzni, mert amikor főzök, akkor a délelőtti játszótér már nem fér bele, amit a nagy igényelne. Így viszont 2 napig ugyanazt esszük. Ti hogy csináljátok?
2012. márc. 26. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is 2 naponta főzök, nem gondolom, hogy minden nap frisset kell, hiszen a tegnapi kajának sincsen baja. Viszont mi napi 1* sétálunk, de akkor 2-3 órát, ilyenkor megyünk játszóra is, az enyém is még csak hintázik, 9,5 hós. Közben még alszik egyet a babakocsiban, indulás előtt eszik, és hazaérkezéskor is, így a kaja sem csúszik. Általában délután 2-3 fele indulunk sétálni, addig simán megfőzök.
2012. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi egyszer sétálunk kb. 2 órát, vagy akár többet. A főzés két (esetleg három) naponta aktuális. Délelőtt mi mindig itthon vagyunk. A fiam játszik, míg én főzök vagy éppen saját magammal foglalkozom. Mert azért arra is sort kell keríteni. Déli alvásidőben vagy lakást rendezek, vagy még a főzéssel foglalkozom, vagy alszom a fiammal. Ébredés után ebéd és játszóterezés, vagy valamilyen programra megyünk el a közelben. A fiam 3 éves már.
2012. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2 naponta főzök, de csak 1szer megyünk sétálni naponta. Még kicsi a lányom, így nem igényli, hogy játszótérre menjünk.
2012. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!