Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposan bolti krémtúró...

8 hónaposan bolti krémtúró nem korai?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
nem,mehet már nyugodtan!
2012. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
7.5 hós volt a lányom amikor elkzdtem vele megkóstoltatni és 8 hósan már benyomott 2 dobozzal uzsira :)
2012. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

A klasszikus krémtúró korai.

Van baba változata, az ha jól emlékszem 6 hónapos kortól adható.

De ha az időd engedi, akkor inkább otthon készíts neki krémtúró. Túró + pici vaníliás cukor + pici víz (vagy tápszer) a turmixba, és már kész is van.

Ha utazásnál kell, akkor a Nestlés verziót javaslom. :D

2012. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Az attól függ, előtte anyatejes volt vagy tápszeres mikor kapott mást is ezeken kívül stb. Van kimondottan babáknak való, attól nem lehet gond, a sima krémtúró tartalmát meg kell nézni mi is van benne, én nem biztos hogy adnám. Amúgy mi rendes túrót vettünk és én kevertem bele gyümölcsöt vagy vaniliáscukrot, gazdaságosabb is mint a bolti krémtúró és tényleg túróból van.
2012. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Én simán adtam neki boltit annyi idősen, imádta, és semmi baja nem volt tőle!
2012. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha anyagilag nem gond, akkor szerintem még inkább ne add neki. Sok benne a színezék, az E-faktor. Én úgy csináltam, hogy megvettem a rendes túrót, és gyümis babaétellel kevertem neki össze. Persze sokkal drágább így, de tuti egészségesebb. Csinálhatod friss gyümölccsel is.

Nekem adott a védőnő egy receptsorozatot a hozzátápláláshoz, abban mindig friss, natúr túróval csinálták a babakajákat.

2012. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én adom neki,miért ne adnám?Imádja,ráadásul a védőnőm is ajánlotta!!!!Nem kell már ezt is túl komplikálni!Mellette eszik babajoghurtot is,de kell a változatosság :)
2012. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. márc. 27. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!