Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék szilvát adni a...

Szeretnék szilvát adni a babámnak. Adhatom úgy mivel már evett almát, hogy kap egy üveges alma-szilva desszertet pár kanállal? Vagy vegyek rendes szilvát? Ugyanez a kérdésem a barackkal, mert nem lehet finomat kapni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 18:33
 1/3 anonim válasza:
Javaslom, hogy ne keverj két féle gyümölcsöt, mert könnyen megterhelheti a pici hasát! Minden gyümölcs megemésztéséhez másféle körülmények kellenek a gyomorban. Ha összekevered akkor lehet hogy nem lesz jó! A szilva egyébként egy nehezen emészthető gyümölcs. Javaslom a sárgabarackot, vagy valami ahhoz hasonlót.
2009. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

Pont pár napja kérdeztem, hogy adjak-e 4 hósomnak szilva pürét, mert a HIPP szerint már lehet 4 hósan, de nem javasolták a többiek, és én is azért bizonytalanodtam el, mert a szilva egy felnőttet is megkínozhat, hát még egy épp csak kóstolgató babát!


Én egyébként a sárgabarackról is azt hallottam, hogy görcsöt okozhat... nem tudom.

Nem merem kipróbálni még őket.


Egyébként én az őszibarackot úgy vezettem be az étrendbe, hogy almával kevertem 1:3 2:3 arányban, másnap fordítva, és utána adtam csak ah őszibarackot.

Almával kezdtük ugye a kóstoltatást, és azt szerette.


Én úgy vettem barackot...

Az alma pedig tavalyi saját termés volt...

Hát, legalább az egyikben biztos lehetek, hogy bio...

2009. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
5,5 hós a babám, és már szinte minden gyümit kapott, csak pont barackot nem. Mert hogy még nincs olyan igazi. Azért gondoltam üveges formában. A szilvával ugyanez a helyzet.
2009. jún. 15. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!