Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon ciki, megvetendő ha...

Nagyon ciki, megvetendő ha egy lány kisbaba fiús ruhákban van? Pár hónapos

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 18:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
sztem nem megvetendő.ha mentek vhová adj rá rózsaszínt otthonra mindegy még pár hónapig.
2012. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
21%

nem ciki

csak amikor majd kérdezgetik meg mondogatják hogy de szép kisfiú akkor majd hiába mondod hogy lány, mert értetlenül néznek majd

2012. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
16%

Inkább, mint fordítva :-)

Milyen színűre gondolsz? Kék? Mondjuk azt nem adnék kislányra, max otthon, egy nap úgyis többször kell rucit cserélni, arra a pár órára meg megfelel :-)

2012. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, úgyis meg fogják kérdezni, hogy fiú-e vagy lány.
2012. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy megvetendő.

Felnőtt "férfiak" hordanak rikító rózsaszín pólókat mégsem szól senki rájuk, sőt. Manapság ez a trendi...

És egy nő is hord kék ruhákat. Miért pont a babák lennének megvetendőek akiknek még a tudatuk sem nyílt ki. :)

2012. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

6 hónapos a lányunk, megint teljes csere kéne. Kaptunk ismerősöktől megfelelő méretű, de főleg kék-zöld, fiús babaruhákat.


Én úgy gondoltam, hogy itthonra meg sétálni jó lesz, vendégségbe pedig veszek pár csajszisat naki :-)))


Nagyon köszönöm :-))

2012. márc. 27. 18:16
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egyáltalán nem megvetendő! Felesleges néhány alkalomért új ruhát venni a csöppségnek. Ha attól félsz, hogy megjegyzéseket tesznek, hogy milyen szép kisfiú, akkor megnyugtatnálak. az én kislányomat még akkor is kisfiúnak nézzték, mikor rózsaszín szoknyában, rózsaszín kendőcskében volt. Ne foglalkozz mások véleményével! Csináld úgy, ahogy neked jó. Ha valakinek nem tetszik, sőt még szóvá is teszi, akkor mond azt, hogy megvárod, míg bemegy a boltba és vesz neki egy kislányos rucit! Szerintem sokkal fontosabb, hogy mit eszik minthogy mit visel 1-2-3 alkalommal.
2012. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szerzel egy masnit a hajába, akkor tökmindegy mi van rajta.
2012. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem ciki!!!! Én a kék ruhákat is simán ráadtam a lányomra. Amúgy rengeteg kék színű ruha is van lányoknak(szoknya, felső, stb)a boltokban. Nem értem miért kellene a kék és zöld színektől tartani... És tényleg megkérdezték tőlem is, amikor rózsaszín volt a lányomon, hogy kisfiú? :D

Otthonra amúgy én is ráadtam a fiús ruhákat, amiket kaptunk, de elmenni mindig lányos ruciban mentünk el valahova. Ja és két overálunk is kék volt, azokhoz viszont rózsaszín sapink volt :)

2012. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem,unokahúgom pl. ovis korában imádta a kéket.:)

Egyszer tőlem megkérdezték,hogy kisfiú vagy kislány a babám.Kék babakocsiba,totál kék rucikba beöltöztetve toltam és nem volt egyértelmű :D

Ha kisfiam után születne egy csajszi,biztosan ráadnám pár ruciját.

2012. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!