Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9.5hós kisfiam júniusban lesz...

9.5hós kisfiam júniusban lesz 1éves. Most 73-74cm, kb, mekkora méretű nyári ruhákat vásárolhatok előre neki? köszönöm!

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:

80-ast.

a 6-9 vagy 9 hós méret 74-es; a 9-12 ill. 12 hós méret a 80-as.


de előre amúgy nehéz jósolni; nekem a lányom 10 hós korától 18 hónapos koráig egy méretet hordott.

2012. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én még várnék vele, mi mindig akkor veszünk ruhácskát a fiamnak, amikor szükség lesz, rá mert nem tudjuk mikor milyen intenzitással nő.

Van úgy hogy 2 hónapig egy méretet hord, van amikor 2 hét alatt akkorát nő, hogy nem igaz :)


Szerintem akkor vegyél ruhát ha kell.



Tudom, hogy jó érzés vásárolgatni, ruhácskát én is imádom! És alig bírom megállni, de ez van :)

2012. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
június 4én lesz a kislányom 1éves. 73cm és 8300gr. most hord 80-86os ruhákat. nem egyforma a méretezés sem. a c&a ruhákból most a 86os kell neki
2012. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

igen a c&a-s ruhával most én is megjártam, 74-est vettem és kicsi lett:(

Akkor még várok egy picit, de tényleg nehéz megállni:)

2012. márc. 29. 09:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem C&A-s 74-eseket vettem neki, de a polók már most nem mennek rá. Szóval tuti 80-asban fogja magát illegetni a nyáron.

Ő is júniusban lesz 1 éves.

2012. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 DannyZuko ***** válasza:
A fiam 86cm 10,5Kg 13 hónapos... neki 92est veszek mostanában. szerintem neked a 80as és nagyobb lenne kb jó nyáron.
2012. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Nyárra vettem már pár db 89-os szoknyát

2012. márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is várnék még vele. Fiamból kiindulva van olyan, hogy 2-3 hónapig 1 számot hord aztán kb 1 hónap alatt két számot is nyúlik. Tavaly nyáron 1 szettel el voltunk végig, viszont télen 2 számot nőtt. Amit megvettem tél elején nem volt rá jó már tél közepén sem. Tehát várjál még szerintem, bár te ismered, te tudod, hogy hogy szokott nőni.
2012. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nehéz...én fiam júliusban lesz 1 éves most ő is 73 cm viszont csak 8 kiló. Én ujjatlan trikóból meg pólóból pulcsiból (kell azért az is pár db.) 86 osakat vettem már meg előre (egy barátnőm árulta árulja a kisfia ruháit) de rövidnaciból bodyból csak 80ast mivel vékony alkat és a rövidnacik mindig olyan nagyobbra vannak hagyva. A C&A-ból amúgy is egyel nagyobb méretet veszek mindig mert pl. a tescóssal összehasonlítva kisebbek mindig a bodyk, pulcsik, nacik is.
2012. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!