Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bizonyítottan tejallergiás...

Bizonyítottan tejallergiás kisbabád milyen tápszert kapott?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez az!A bizonyíték!na az necces!Szóval az enyémre fél éves korában rámondták,de bizoníték igazából még most sincs!(nemsokára két éves)1 éves korig Neocate,vagy Pregomin.1 éves,ha elmúlt úgy tudom csak Pregomint kaphat,illetve valamiféle orvosi javaslattal kaphat csak Neocate-et.De ezt én nem kaptam meg,nem tudom miért,de gondolom pontosan a bizonyíték hiányában.mert felénk azt mondják a gasztrós dokik,hogy 2 éves korig semmiféle tesztel,nem mutatható ki a tejallergia.nektek van bizonyítékotok?
2012. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Csak a tünetek alapján mondták rá, de így is 100%-ra mondta a doki.

Véres, habos, zöld széklet, bőrtünetek, hasfájás.

Ráadásul kizárólag anyatejes.

2012. márc. 29. 13:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Aha értem.Bocs,hogy visszakérdeztem,de engem is érdekel a téma,mert nálunk nem volt egyértelmű.(csak bőrtünetek voltak,de azok mardtak is).Ezek a gyógytápik elég keserűek,én úgy szoktattam rá a gyerkőcöt,hogy kicsit megcukroztam.Úgy szerette:)
2012. márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál!

Egyenlőre csak vésztartaléknak lenne itthon tápi, mert még szopik a babám, de már kevesebb a tej :(

Nekünk Milumil Pepti 1-es tápot írt a doki, szerinted az is jó?

2012. márc. 29. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Pregomint kap az én fiam is, már több, mint 1 éve.13 hónapos koráig anyatejet kapott.
2012. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az én fiam is Pregomin tápszert kap, kb 5-6 hónapos kora óta. Nyáron lesz két éves, akkor lesz tejterhelés, addig napi kétszer issza a tápszert. Először nekünk is Milupa Peptit írt fel az orvos, de akkor a tünetek nem szűntek meg, így kapott Pregomint. Eleinte nem itta, egy hónap alatt rengeteget fogyott, de aztán megszokta, csak kitartónak kellett lenni. :) Ma már nagyon szereti, mindenféle ízesítés nélkül issza.

A Pepti tápszer tejfehérjementes tápszer (tejcukor van benne). A Pregomin tejfehérje és tejcukor mentes!

2012. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia!Én vagyok az első válaszoló.Nem ismerem azt a fajtát,de ha egyenlőre úgyis csak vésztartalék,van még időd letesztelni.kitartás minden jót
2012. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!