Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Református keresztelés?

Református keresztelés?

Figyelt kérdés
Elég-e ha csak az egyik szülő van megkeresztelve?
2012. márc. 29. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen:)
2012. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nálunk egyik katolikus, másik református, a keresztszülők mindketten katolikusok. Nem volt gond!
2012. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én sajna nem vagyok,csak a férjem
2012. márc. 29. 14:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát az én fiamat nem keresztelték meg, csak miután engem megkereszteltek, konfirmáltam, és a tiszteletes a parókián összeadott minket:( Ezt így egyben letudtuk és utána mentünk a templomba a gyereket keresztelni!
2012. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A leegyszerűbb, ha megkérdezi a párod. Igazából attól függ, hol éltek. Kanizsán nem volt gond, mert ott eleve kevés a református, és a tiszteleses úr is nagyon normálisan állt a dologhoz.
2012. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, elég hogy csak az egyik szülő van megkeresztelve.
2012. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
végülis ez sem lenne baj-sőt- h volt a menete? mennyi idő volt,mikre kellett járni? köszi
2012. márc. 29. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igazából a nagymamám nagy templomba járó és ő volt jóban a tiszteletessel, így ő lebeszélte az egészet. Nem kellett sehova járnom, ideadta mit tanuljak meg, reggel mentünk a parókiára, ott rendesen megkeresztelt, mint a babákat...na jó, nem vett senki az ölébe:) Kérdezett abból, amit meg kellett tanulni, aztán gyorsan összeadott minket és onnan mentünk a át a templomba. Ami mókás volt, hogy a tesóm és a sógornőm lettek az én kereszt szüleim is:)))) De én így a nagyi révén protekciós voltam!
2012. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!