Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok "látszik" a nappaliban...

Nálatok "látszik" a nappaliban hogy gyereketek van?

Figyelt kérdés
Ha külön szobája van a gyereketeknek(pár éves gyerekre gondolok)akkor csak ott játszhat vagy kihurcol mindent a nappaliba?engeditek szétpakolni?
2012. márc. 30. 16:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia nem csak ott játszhat..2 éves van szobája.De ott nem is igen játszik az egész lakásban játszhat igy mindig kupi van még a konyhába is pónik vannak..:-))De komolyan napjába 2x rakok full rendet du mikor alszik és este mikor alszik...Nem bir egy helyben játszani mindent hordozgat szét én nem szolok érte utánna rendet rakunk meg mikor alszik én a többit...elég nagy a lakás igy eloszlik de valamikor ugy érzem az egész lakás egy bölcsi..:-))Minden tiszta játék..nemsoká megy bölcsibe gondolom többet lesz itthon rend...vagy nem...De nagyon látszik a nappalin visszatérve a kérdésedre..itt a konyhája,pacija ugrálóka csuzda minden... és majdnem az összes játéka..
2012. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam is 2 éves és mindenhol játék van,én kb.5ször rakok rendet egy nap,valahogy kényszerem van rá...már tépem a hajam a sok pakolás miatt:)
2012. márc. 30. 16:22
 3/27 anonim ***** válasza:

Nem engedem,de nálunk most nem is olyan az elrendezés... inkább a fél éves lányunk játékai szoktak minden felé lenni :-) A nagyok tudják minek hol van a helye,egyedül a ceruzák amiket szeretnek díszelegtetni a szobán kívül-de ez is csak a két évesre jellemző,a nagyobb szépen össze szed mindent.


Üdv: 3 lányos

2012. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Én engedem, hogy játszon a nappaliban is, annyi hogy ide is vettem egy mindent bele hajigálós játéktárolót, ha hirtelen kellene pakolni :)))
2012. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 éves, és naponta vagy 2x pakolok el utána. Kisautó itt-ott-amott, meg építőkockák meg egyéb játékok.....:) /külön szobája van/
2012. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Külön szobája van nálunk is. A nappali egy csatatér, de nem bánom, mert itt mindig rálátok, hogy mit csinál. Én már mindent kihoztam a szobákból és kintre rendeztem be a játék depót is. Úgyis mindig mindent a nappaliba hoz ki. Nem szokott érdekelni, hogy ki mit szól, gyerek van, nem lehet mindig rend. Én is a délutáni és esti alvása közben rakok rendet. 14 hónapos.
2012. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
külön szobája van, de mindenhol van játéka, alvás előtt délben, és lefekvés előtt pakolászunk együtt.
2012. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A fiamnak (2 éves) külön szobája van, de ott szeret lenni ahhol én is vagyok így a kerttől a pincéig mindenhol lehetnek (és vannak) játékok. :) Már feladtam a napközbeni rendrakást, mert 10 perc múlva minden ugyanúgy néz ki, de vacsora előtt közösen megkeressük az "elkószált" játékokat, mert szegények este a sötétben biztosan nagyon félnének a szobájukon kívül. :) Ez eddig bejött, mindig lelkesen keresgéli a széthagyott játékokat.
2012. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Nálunk az összes játék és a gyerekek kisasztala, kisszéke itt van a nappaliban. A gyerekszoba olyan pici, hogy ott csak alszanak + ruhás szekrény.

Tele a nappali játékkal, de nem baj, jó ez így.

Nincs pakolás kényszerem, a játékból álló rumli nem zavar. Este, amíg fürdenek, addig szoktam helyrerakni mindent.

2012. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Áááá dehogy látszik. :D :D

Van saját szobája, de a nappaliban is vannak már tárolódobozok/játékok.

Játszhat/pakolhat itt is, de utána el is kell pakolni, ha befejezte a játszadozást.

2012. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!