Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 1 éves elmúlt és még...

Kisfiam 1 éves elmúlt és még mindig nem alszik el egyedül, hiába tesszük be a kiságyba. Sem este, sem a nappali alvásokkor. Mikor fog tudni egyedül elaludni? Vagy ezt valahogy sírással vagy más módszerrel ki kell alakítsuk nála? Még nem késő?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, tanácsokat, jól bevált módszereket várok. Köszi.
2009. jún. 15. 22:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
13.19-es: te is a neten lógsz, ha jól látom. De ha tudni szeretnéd, elárulom: akkor netezek, ha épp szopi van, vagy a szék mellett jászik a kicsi, sosem olyankor, amikor igényli a vele való foglalkozást.
2009. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ohh, de szép, meghitt lehet szopi közben internetezni...Gratulálok az előzőnek!
2009. jún. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
49%
Szopi közben netezel? Fasza. Már bocs a szóért. És akkor hogyan figyeled a a babádat, hogy eszik-e tényleg, illetve, Őt nem zavarja, hogy anyuci b....k rá, miközben szopizik?
2009. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Na, az előző két válaszból jól látszik, olyan írta, akinek fogalma nincs a szoptatásról.
2009. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ezt a szopi közben netezőnek üzenem: 3 gyermek édesanyja vagyok, most épp a legkisebbel otthon, egyébként pedig gyermekorvos. Hidd el, tudom mit jelent a szoptatás, hál'istennek mindegyik gyerekemet elég sokáig tudtam szoptatni. Úgy gondolom nagyon element ez a "beszélgetés" egy olyan irányba, ami nekem szinten aluli, úgyhogy utoljára írok ide. Jobban járna itt mindenki, ha te inkább csak kérdéseket irogatnál (hisz a hozzászólásaidból az derül ki, igen sokat kell még a gyerekneveléssel kapcsolatban tanulnod), és inkább ne adj tanácsokat, mert biztosan van olyan, aki megfogadja, és ez nagy hiba lenne!!! Még valami: ne szoptass úgy, hogy közben internetezel-add meg a tiszteletet a babádnak!!!
2009. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi,hogy most írok neked.De az én kislányom is elmúlt 1 éves és nem alszik el egyedül csak altatással.

Elhatároztam már sokszor magam,hogy hagyom sírni,de a végén kegyetlennek éreztem magam és elaltattam.

Ma pedig eszembe jutott,hogy kaptunk a szülinapjára babazenét.Gondoltam kipróbálom hátha megnyugszik tőle.Megnyugodott és játék közben a kiságyában elaludt.

Remélem nektek is segít ha eddig még mindig küszködtök vele.

Írj nyugodtan(és bárki)akinek szüksége lenne a babazenére,szívesen segítek,hogy honnan tudja beszerezni!!! :))))))))

13hónapos kislány anyukája

2009. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!