Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszószőnyeget mennyi idős...

Kerria kérdése:

Játszószőnyeget mennyi idős korig használnak a babák?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom, és nem tudom érdemes-e vennem, van olyan játékhidunk, amit fölé lehet helyezni, és játékok lógnak le róla, valamelyik tükrös, valamelyik pörgetős, valamelyik csörgős. Érdemes-e ezen kívűl beszerezni egy játszószőnyeget, vagy ezzel is ugyanúgy fejleszthető... A válaszokat előre is köszönöm!

2012. ápr. 1. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. a játszószönyegnek a legnagyobb lényege azok a lelógok. mikor elkezd mászni magára tekeri csak a szönyeget, meg bele gabajodik. habár nekünk aztán vissza jött maga a szönyeg de csak 1-2 hétre.

ha van lelógosod akkor tök felesleges a szönyeg.

2012. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést, én is így gondoltam, de nem akarok tőle megvonni semmit :) emiatt inkább megkérdeztem.
2012. ápr. 1. 12:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom nagyon:


[link]


Taf Toys picnic mat, vaterán vettem, hasonló, mint egy játszószőnyeg, de elég nagy méretű. Az alja vízhatlan, kint szuperul lehet használni, mi bent is ki szoktuk teríteni. 8 hónapos volt a lányom, mikor megvettem neki, most 19 hónapos múlt, és rengetegszer használtuk a szőnyeget, még évekig jó lesz szerintem. Aranyos rajzok vannak rajta, a kislányom imádja.

Taf Toys egyébként nagyon jókat gyárt, vannak kifejezetten játszószőnyegei is.

2012. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
147x115cm a mérete.
2012. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hm... ez viszont jó nagy, szőnyegméretű. na, most megint nem tudom mi lenne a jó :D
2012. ápr. 1. 13:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem volt. Enélkül is felnőtt, fejlődött a gyerek.

Szerintem a játékhíd, ami van, tökéletes!

2012. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekünk volt mindkettő!A játszőszőnyeget 3 hós kora körül kezdtük el használni!Én azt azért szerettem mert nem csak a lelógós játékok voltak hasznosak hanem a szőnyegrészén is voltak minták,tükrös rész,zörgő virágszirom és ez ösztönözte a babám a hasra fordulásban,forgásban nagyon jól elvolt vele!A játékhídat 5-6 hós korában kezdtük el használni!Azt is nagyon szerette,rengeteget játszott vele ezt meg azért szerettem mert ez meg a felülésben ösztönözte(ugye a lelógó játékok kapaszkodósak is voltak egyben)Úgyhogy én így utólag nem bántam meg hogy mindkettőt beszereztük..ja és vaterán,teszveszen 2-2 ezer ft körül vettem őket!Szal nem nagy kiadás!Ja és kb 10 hós koráig használta isőket tehát jócskán ki volt használva mindkettő!

Utánna meg feltettem vaterára őket és majdnem ugyanannyiért el is adtam!

2012. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megint egy ide-egy oda. Ami persze érthető!


Köszönöm a válaszaitokat, mentek a zöld pacsik.

Várom a válaszokat továbbra is.


Az a dilemmám vele, hogyha hasra teszem, akkor lefelé kell néznie, ami elég kényelmetlen póz, még nekünk felnőtteknek is. Most a szőnyegére leterítek egy nagy plédet, és körbeteszem játékokkal, így ugye ösztönözve van a hason előre nézésre, meg a fordulgatásra is- gondolom.


Igen, azt gondoltam én is, ha nem kell fel lehet tenni eladásra, bár valószínű majd csak a következő baba után.

Na még átrágom magam. :)

2012. ápr. 1. 17:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaj, még egy eszembe jutott! Lamaze my first mirror / Lamaze első tükröm. Ha teheted, ezt feltétlenül vegyél, nagyon-nagyon jó. Kislányom 1 éves múlt, mikor elpakoltam a tükröt, egyébként vateráról vásároltam. Ezzel nagyon jól el tud szórakozni, ha hason van, a kisbabák szeretik nézegetni magukat a tükörben.


[link]


egyik előző

2012. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!