Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposan cukorbeteg?...

10 hónaposan cukorbeteg? Hosszú történet lesz.10 hónapos a kisfiam, egy ideje szenvedett a két felső fogával, nem evett nem aludt stb, nem részletezem mindent el kell képzelni ami a fogzással jár, az nálunk jelen volt. K

Figyelt kérdés

ét nappal a fogak kibújása előtt lázas lett 39 fokos láza volt, napi 2 alkalommal, de mindig tudtam csillapítani.A fogai kibújtak, de a gyerek azóta annyira rosszul eszik, hogy engem már az idegbaj kerülget. Fogyott 10 nap alatt fél kilót. Tényleg mindenből csak pár falatot eszik, tápszert is csak annyit, hogy ne haljon éhen. És ebből úgy lett cukorbetegség gyanú, hogy az anyósom szerint cukorbeteg, vagy laktózérzékeny, vagy vérszegény. De inkább a három együtt. Nem, ő nem orvos, csak azt hiszi, hogy az. Mindenesetre a frászt azért sikerült rámhoznia, addig duruzsolt amíg el nem ültette a bogarat a fülembe. Utánna olvastam a tüneteknek, hát azt hiszem nem laktóz érzékeny a fiam, vérszegénységet is kizárnám, viszont a cukorbetegségnél elakadtam, mert a sok folyadék bevitel az jellemző rá, de más nem. Az sem extrém...csak kicsit több mint máskor, de én ezt annak tudtam be, hogy mivel nem eszik biztos éhes, és jobban esik neki a víz, vagy tea. Aztán olvastam tovább, és azt olvastam, hogy 10 hónaposan nem is lehet valaki cukorbeteg. Erről kérdeznék...tud erről valaki konkrétumokat?

-Hasna-


2012. ápr. 3. 14:55
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak írnám,hogy a párom cukor beteg,így sajnos tudok mindent erről a betegségről!7-ig nem számít magas cukornak!!!!
2012. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Na kérem, eltipegtem a dokihoz a gyerekkel. Ami biztos: NEM cukorbeteg. Ránézésre nem is vérszegény, vérvételre nem küldött. Írt fel neki étvágycsinálót, napi ötször kell adnom...bár most azon agyalok, hogy nem kérdeztem me MEDDIG kell neki adnom...hajjajj..miért is vagyok én ekkora tök. Kell neki még kevés nurofen, mert kicsit piros a torka, nehogy amiatt ne egyen, mert fáj neki. Bementem anyósomhoz elújságoltam neki a nagy hírt, hogy nem beteg a gyerek és, hogy ne nyisson magánrendelőt. Erre kérdezgette, hogy jójó nem cukros, nem véreszeény, bár ő nem érti, hoy az orvos ezt honnan tudja (hát igen...)és azt meg végképp nem érti, hogy honnan tudja, hogy nem laktóz érzékeny. Mondom: NINCSENEK TÜNETEK. Ezek fontos dolgok, hogy legyenek tünetek, tünetek nélkül egyzserűen nincs betegség akármennyire is fáj neki. Hát ha hiszitek ha nem, erre is volt válasza: REJTETT laktózérzékenység. Mondtam is magamban, egy nagyon csúnyát. (az anyja benne volt a mondatban)Összecsomagoltam a MAKK egészséges gyerekem, és hazajöttünk.
2012. ápr. 4. 14:17
 34/38 anonim ***** válasza:
Emberek, miért pont az agrároldal?! Annyi internetes szemét van, ami arra jó, hogy jókat aggódjatok teljesen feleslegesen! Fogadd el kérlek, hogy a cukor normál tartománya éhomi állapotban 3,5-6 között van. Ha nem hiszed el nekem, akkor kérdezd az orvosod.
2012. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Erre írtam neked kérdező, hogy ennek így sosem lesz vége! A határok meghúzása pszichésen értendő! Egyszerűen nem vagy vevő erre a játszmára. Azért tudja veletek ezt művelni, mert vevő vagy rá, fogékony. Most jött talán el a pillanat, hogy ennek a kisgyereknek az érdekeit is kellene figyelni!

Mert ez nagyon ne azt szolgálja. Nagyon sürgősen le kell szerelni anyóst, ha viszont TE szorongasz, akkor pszichológus! (rendbe kell tenni)

2012. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Pont 18 éve vagyok pánikbeteg, szerinted szorongok? :-D Azért vagyok vevő rá, mert nincs ellenpólus aki megerősítsen abban, hogy nem, nincs igaza a banyának:-/ Nekem már nem él anyukám, pedig milyen jó is lenne, biztos bepisilne a nevetéstől ha meghallaná a diagnózisokat. Én meg miután bizonytalan vagyok gyerektéren, nagyon könnyen bele esek az anyós csapdájába. Na de hagyom már ezt az anyóst, nem az ő topikja aztán még itt is ő a főszereplő:-)) A gyerek jól van ez a lényeg.
2012. ápr. 4. 16:39
 37/38 anonim ***** válasza:

Akkor én is utoljára dorgálok, mert azért előjönnek ezek a dolgok...szóval mivel is kezelték azt a pánikbetegséget?! Miért nem mész el pszichoterápiára? A pánikból pár hónap alatt ki lehet gyógyulni!!! Sok van itt a háttérben, de ez már nem internettéma. Viszont lenne mivel dolgozni...!

Azért szép napot nektek és remélem elgondolkodsz azon, amit írtam.

2012. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Kivagyok gyógyulva :) Mondjuk. Nem pánikolok. 10 évig volt durva, aztán minden rendben lett. Szülés óta borult megint minden, egyelőre próbálom kézben tartan a dolgokat, nem érzem, hogy dokira volna szükségem. Illetve nem mindig érzem...de ez már tényleg nem ide tartozik:-) A szülés eléggé felfordított mindent bennem. Néha el szeretnék menni orvoshoz, de aztán mégsem, végül is mit mondhatnék neki? Hogy rosszabb vagyok egy klimaxos vénasszonynál? Nincs konkrétum, nem tudnám megfogalmazni a problémámat, mert azt gondolom nincs kézenfekvő problémám. Vannak nyűgök, rosszabb napok, de kinek nincsenek? Azért a havi átlag elég jó, több a jó nap mint a rossz :-))

Ja a pánikot gyógyszerrel kezelték, eleinte rossz gyógyszerrel, de ahogy nyilt a tudomány úgy kaptam jó gyógyszereket, a legutolsó volt legjobb. Már nem szedek, és nem is nagypn akarok szedni semmit. Elég volt.

2012. ápr. 4. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!