Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen melegbe fürdetitek...

Milyen melegbe fürdetitek babátokat?

Figyelt kérdés
Nálunk lejjebb vették a panelbe a fűtést, így csak 18-20 fok van fürdetéshez. Elég ez neki?
2012. ápr. 4. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

megfázni nem fog, de ha van módod, fűtsd fel a fürdőt.

én olyan 22-23 fokra szoktam a 2,5 évesemnek még :)


igazából 5 percre kapcsolom csak be a hősugárzót, de az még magamnak is kell :)

2012. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
28 fokra felfűtöm a hősugárzót, aztán kikapcsolom és jöhet fürdeni kb. 20 percet játszik a vízben
2012. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

az nagyon hideg!!! bár nem írtad mekkora a babád,de az én 3évesemet sem merném 23 foknál hidegebbe fürdetni.


én ruhába is fázok 18 fokba,ha csak üldögélek-el sem akarom képzelni,hogy a milyen lehet fürdeni ilyen hidegbe

2012. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%

Nálunk egész télen 19-20 fok volt, a babám novemberi, az első hónapokat így töltötte, egyszer sem fázott meg, pedig fürdetéshez nem melegítettünk külön. Ne aggódj, szerintem nem lesz baja, legfeljebb erősödik.

Most inkább azon aggódom, hogy jönnek a melegek, és más babák még vastagon betakarva vannak séta közben, az enyém sikít, ha takarót teszek rá, mert neki ez már túl meleg :/

2012. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

èn híve vagyok hogy 18-20 fok a legideálisabb alvásra, így a nyálka hártya nem szarad ki, és könnyebb a légzés, jobb az alvás.


DE fürdéshez bizony nagyon meleg kell. minimum 23 fok legyen ha nagyon pici akkor még melegebb, mert utálni fog fürödni. Mi hösugárzóval kb 5 perc alatt felfütünk ez egy egyszerü kis ventillátor.


Napközben sem rossz ha van 21 fok körül, de fürdéshez mindenképpen. ha szobában fürdik utánna szellöztess egy kicsit.

2012. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

egy kicsit megdöbbentem,hogy vannak akik ilyen hidegbe fürdetnek..!

tényleg elég egy kis ventillátor ami párpec után felfűti a fűrdőt!,szerintem szerezz be egyet.

2012. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Alváshoz elég a 20fok, de fürdéshez kevés, meztelen vizes testtel nem jó érzés, meg is fázhat. Ventillátoros hősugárzót lehet venni már 2-3 ezer ft-rt, mi is beszereztünk egyet, 5-10percet megy a fürdőszobában fürdés előtt. Ha nem magoldható akkor mosnék, vagy a kádba tennék forró vizet, mert a felszálló pára is kicsit melegíti a helyiséget.
2012. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nincs hősugárzonk, de nem is akarunk venni, mert sokat fogyaszt. Max. annyit szoktunk csinálni, hogy mindketten lezuhanyozunk egymás után és a gőzzel talán 2-3 fokot tudunk melegíteni.

10 hónapos

2012. ápr. 4. 20:30
 9/18 anonim ***** válasza:

hősugárzó nem is kell,elég lenne egy kis ventillátor is (2-3ezer ft) ami pár perc alatt meleget csinál.

de amúgy ha utánatok fürdik,akkor már tényleg nincs annyira hideg

2012. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Húú,az nagyon hideg! Én felöltözve is fáznék,nem még fürdésnél,pedig nem vagyok baba... Én 24 fokban is ráadom a fütést,ha fürdik a lassan 3 éves kisfiam. Valami hősugárzót szerezz be,mert ez igy nagyon hideg neki.
2012. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!