Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg fizetni kell a bölcsib...

Tényleg fizetni kell a bölcsiben? Mennyit, mi alapján?

Figyelt kérdés
Köszi

2012. ápr. 5. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenhol,önkormányzat szabja meg,érdeklődj náluk,hogy a te városodban kell-e.Az hogy mennyi,az a fizetés alapján van számítva.
2012. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Az étkezésért mindenhol, az ellátásért változó. Hívd fel őket az a biztos!
2012. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk most kértek kereseti kimutatást mindkét fél részéről, az alapján döntenek, az intézmény is támogathat.

Ha három gyereked van (vagy több), illetve szociális szempontból hátrányos helyzetű, akkor mentesülsz.

Hogy mennyi az annyi, azt én sem tudom.

2012. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk(Debrecen),egységesen az összes bölcsiben napi 150 ft-ot kell fizetni.ez 3000 havonta.ezt akkor is kell fizetni,ha betegség miatt nem megy teljes hónapot.nekünk ebben a hónapban egyben kellett kifizetni a múlt havit és az e havit,tehát 6 ezer ft-ot.nagyon örültem neki
2012. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 4-eshez. Szintén Debrecen, egyben a 6150ft, +jövő hét kedden a kajadíj. Én is nagyon örülök neki..
2012. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 5. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagykanizsa: 100 Ft/nap április 1-től. mi csak ősszel kezdjük a bölcsit, de az infó friss, múlt héten döntötték el és ápr. 1-től be is vezették.
2012. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Étkezés+ 250Ft/nap Pécsett a bölcsi. A 250 ft-ot minden napra kell fizetni, akkor is ha nincs ott a gyerek.
2012. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!