Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy történik nálatok a...

Hogy történik nálatok a délutáni alvás? Mikor? Mennyit? Hogyan alszik el?

Figyelt kérdés
Nálunk nincs ilyen fogalom :) De azért jól elvagyunk, mert általában ebéd (főzelék) után elálmosodik én meg elringatom. Max másfél órát alszik. (Amúgy ezenkívül délelőtt séta közben ugyanennyit.) 8 hós, még szopizik is, este úgy alszik el.
2009. jún. 16. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi csak 4,5 hónaposak vagyunk, de én az első perctől kezdve törekedtem arra, hogy egyedül aludjon el. Persze ha nagyon sírni nem hagyom, de ha látom, hogy álmos, beteszem az ágyába, és egy kis simogatás után ott hagyom. Ha nem laszik 10-15 perc múlva sem, megint odamegyek, megsimogatom, hogy tudja, hogy ott vagyok a közelében. Nálunk bevált, bár én mosdom, a legelejétől így csinálom. Csak ritkán kell bemennem hozzá, rendszerint minden gond nélkül elalszik magától.
2009. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:(előző vagyok. Most olvastam vissza, látom tele van elírással, 1000 bocs érte. Most készülök lefeküdni. :)
2009. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rendszerint 3-4 órákat durmolunk, és egész éjjel alszunk, megszakítás nélkül.
2009. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a masfel oraval jo vagy. Az eleg sok. Nalunk sincs ilyen am, ne aggodj. Ebed utan meg jatszunk, utana elalmosodik es alszik de kb. 45 percet. O magatol alszik el az agyaban. Ezen kivul csak seta kozben alszik.
2009. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk teljesen változó az egész nap. attól függ mikor kel fel, attól is milyen idő van éppen. van, mikor 3-szor alszik egy nap, van mikor kétszer. előfordul, hogy már 2és fél óra után le kell tennem aludni, ma pl egész du fent "rohangált". az alvások hossza is változik. van, mikor háromnegyed óra /ez a gyakoribb nála/, viszont van, hogy két órát is alszik egyhuzamban. 9 hós múlt.
2009. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elsö válaszolohoz csak nekem még simogatni se kell de mostanába adok neki plédit és ha azt elfogadja már alszik is.8 hónapos.
2009. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kkor nem vagyok egyedül azzal hogy nem erőltetem mindenáron :)
2009. jún. 17. 13:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. jún. 17. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!