Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy a vendégek...

Létezik, hogy a vendégek zavarják a kisfiamat?

Figyelt kérdés
Ha csak hármasban vagyunk itthol, rendesen eszik, alszik és csak nagyon picit sír. Ha pl anyósom vagy a sógornőm , vagy az én családombol bárki is itt van, nem szopok rendesen , nagyon nyügös, teljesen másként viselkedik a babám. Hétfőn lesz 3 hetes. Létezik, hogy ennyire megzavarják az "idegenek"?

2012. ápr. 7. 11:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

De jó lenne mindenki így gondolkodna. Ma megint mondta anyósom a férjemnek, hogy megint jönnek látogatni a hétvégén. Hátha azok is jönnek majd egy popsitörlővel. Én meg ugráljam körbe őket, minden finomsággal. Ráadásul valami történt a szülésnél a csípőmmel mert még menni is alig tudok. Éjszaka sírva járkálok a gyerekhez, olyan kínom van. Ugy tudok menni mint egy csípőficamos a gyerekkel meg alig bírok felálni , mert a drágám meg szépen hízik. Ettöl a fájdalomtol meg olyan feszült vagyok, hogy nincs türelmem semmihez. Legszivesebben elküldenik mindenkit a frászba. Alig tudom magam türtőztatni. A szülés utáni hormonok meg anyósomat mit érdeklik, vagy, hogy segitene esetleg a kajában. Semmien segitségem sincs a férjemen kivül. Ő meg 3 müszakban dolgozik. Neki is kell pihenni valamikor. Még az ünnep alatt a dédi mama is meghalt. Csak, hogy történjen még valami izgalmas. Még ez is a férjem nyakába szakadt. Ugyhogy aminek a legszebb időszaknak kellene lenni nem éppen ugy alakult ahogy elképzeltem.

Bocsi a sopánkodásért. De olyan jó volt leírni. Egy picit jobban is érzem magam.

2012. ápr. 11. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!