Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred 8 hónapos babám...

Miért ébred 8 hónapos babám éjjel egy-másfél óránként?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete csinálja ezt, én már nagyon fáradt vagyok. Jelenleg nem jön a foga(8 már kint van). Már minden szükségletet végigzongoráztam, de nem tudok rájönni mitől ébred. Napközben is kevesebbet alszik, 2x kb 30-40 percet, előtte pedig aludt 2x egy-másfél órát. Van valami ötletetek? Köszi.
2012. ápr. 9. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem attól ébred. Én szívtam 2 hónapot így, hiába lestem a száját fognak nyoma sem volt, de a gyerek csak nem aludt, sem éjjel sem nappal, hulla voltam szó szerint, minden nap sírógörcseim voltak, hogy most akkor, hogyan ezután? Mindig ez lesz míg meg nem nő? Én mint a mosott fs, a gyerek mint egy zsák hisztipalánta, és ez ment 2 kemény hónapig, aztán bedagadt az ínye, megjelent rajta a rés, és onnantól volt nagyon kemény 2 hetünk, amikor aztán se éjjelem se nappalom (nem is értem, hogy éltem túl)a gyerek nem evett, aztán lázas is lett, és két nap eltéréssel kibújtak a fogak.

Szóval attól, hogy Te nem látod a fogakat, vagy az ínyén nem látsz semmit, őt bizony nagyon hazavághatja 1-1 fog. Amit leírtál, nekem tipikus fogzási ébredéseknek tűnnek.

2012. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xStefix ***** válasza:
Mozgásfejlődés, hozzátáplálás, szeparációs szorongás..?
2012. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van.Ő két hét múlva lesz 8 hónapos.Eddig se aludt jól,de most olyan egy hete szinte állandóan fenn van éjszaka.Én is tiszta hulla vagyok.Legalább 2 évet öregedtem.
2012. ápr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!