Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket játszotok 3-4-5 hónapos...

Miket játszotok 3-4-5 hónapos babáitokkal? Miket szeretnek?

Figyelt kérdés

És hol játszotok (nagyágyon, járókában, földön, stb...?)

Kíváncsi vagyok más hogyan csinálja és hátha kapok új öleteket? :-)

Jártok valami programra (ringató, baba-mama jóga, babaúszás, ilyesmi)? Milyen gyakran mozdultok ki otthonról (mármint sétán kívül)? Köszi a válaszokat előre!


2012. ápr. 9. 17:46
 1/1 kíváncsicska ***** válasza:
4 hónapos múlt a lányom.Hát elmúlt 3 hónapos mikor konrétan elkezdte érdekelni a játszószőnyeg.Van egy FP. hintaszéke abban nagyon jól elvolt 1 hónapos kora óta, de a játékok szintén 2-3 hónapos kora óta érdekelték (vagyis akkor tudott vele mit kezdeni,meghúzni azt ami zenél).Anyósoméknál van egy bébitornázó az kicsit magas még neki de szereti ha bekapcsoljuk neki a zenélő részét.100%-ban ágyon játszunk mert a földön még elég hideg lenne neki,de lassan le kell mennünk a nygyágyról mert már forog és mászó mozdulatokat is tesz (bár még nem jut semerre mászva de nagyon erölködik) és úgy gondolom a talaj biztonságosabb lesz neki.Nem járunk sehova kifejezett programra.A babaúszást szerettem volna de szerintem nem ér annyit mint amit elkérnek érte.Szerencsére elég sokszor sikerül kimozdulnunk,(bár ezek még csak vásárlás szintű kimozdulások mert télen nekem sem volt kedvem kirándulgatni) de ha jön a jó idő pár babás barátnőmmel tervezünk kisebb kirándulásokat :)
2012. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!