Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznal valaki kisbabanal...

Hasznal valaki kisbabanal fulhomerot? Mennyi idos kortol mertetek azzal?

Figyelt kérdés

Kaptam egyet, eleg profi szerkezetnek tunik, viszont a hasznalati utmutatoban az van, hogy nehany orvos csak 6honapos kortol ajanlja. Vegyek azert egy sima hagyomanyosat? Jovohonapra varom a babat.

(Persze megfogom kerdezni a leendo gyerekorvosunkat is, csak elore erdeklodom:) )


2012. ápr. 11. 05:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi 1 éves kortól használjuk, a miénkre is az van írva, hogy inkább 6 hós kortól méri jól, de nem tudom mennyire igaz.

Hagyományosat mindenképp vegyél. Nem tökéletesen pontosak az ilyen profi szerkezetek sem, én arra használom, hogy ha sokat mérném láz idején,ne kínozzam a popsit annyiszor.

Digitálist használok popsiban ha lázas, mert az pontos, és ugye nem akarom óránként. Ilyenkor jön a fülhőmérő, ami nálunk homlokhőmérő is, és akár fél óránként is megnézem, hogy nagyjából mennyi. Ha lázcsillapítót akarok adni, akkor mindig a digitálisat használom popsiban, mert 38-ig nem adok neki, a tizedespontosság talán még ennél sem 100%.

2012. ápr. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen otthol egy hagyományos vagy digitális is.

Picinél még talán nem lehet kicsit sem beledugni, nekünk nem kellett akkor úgyhogy nem próbáltam. De ha csak odateszed akkor is kiderül ha lázas, esetleg nem lesz túl pontos. Te meg aggódsz és inkább mérnél még eggyel:)

Azért is jó amúgy mert nagyobb korban móka a lázmérés, nem kín.:)

2012. ápr. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak fülhőmérővel mértem a lázát! Annyira izgága volt, fenekén én sosem tudtam megmérni! Nekem bevált a fülhőmérő, gyors, kíméletes, pontos! 2 évesen már saját maga mérte a lázát vele mikor beteg volt;)
2012. ápr. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat! :)

mindenkeppen beszerzek azert akkor egy hagyomanyos fajtat is.

2012. ápr. 11. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!