Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olvastátok az eheti Nők...

Olvastátok az eheti Nők Lapjában a cikket a bioételekkel kapcsolatban? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva engem halálra rémített. Nem csak bio-t eszünk, de annyira nehéz eligazodni a mai világban, hogy mivel teszel jót a gyermekednek.
2009. jún. 18. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
bocsi, de nem olvastam. leírnád részletesebben, mert engem is érdekelne! köszi
2009. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megtennéd, hogy röviden leírod, miről szólt a cikk? Köszi
2009. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is várnék egy kis részletezést!:)
2009. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sohasem tudjuk meg:)
2009. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziaszok!

Én olvastam, és borzalmas dolgokat írtak, egy 5 éves kislánynak megjött a menzesze, egy kisfiúnak megnőtt a melle, biocuccokat ettek, és szennyezett volt.

2009. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, nem tudom pontosan leírni a részleteket, de a lényeg, hogy nagyon szép, hogy a bio cuccok nem látnak vegyszert, de épp ezért olyan gombák maradnak az élelmiszeren, főleg a gabonákon, ami a lisztbe is belekerül, és sütés-főzés során sem pusztul el. Több magyar példát is felhoztak, hogy a gyermekekre milyen káros hatással van (pl. ahogy az előző válaszoló is írta ovisoknál visszafordíthatatlan következmények a hormonháztartásban.) Állítólag ez nem egyedi eset, hanem jelenleg is legalább 20 gyereket kezelnek ilyen problémákkal hazánkban. Érdekes a cikk, ha tudjátok olvassátok el, aztán vitassuk meg, hogy mit gondoltok róla.
2009. jún. 18. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!13.30-as vagyok, azért elég lehetetlen helyzet, h a legjobbat adnád a babának, és akkor kiderül, h gyakorlatilag mérgezed. Csupa jó szándékból. Mondjuk én nem veszek ilyen dolgokat, egyszer vettem bio kölesgolyót, nem ette a gyerek, amúgy megkóstoltam, nem rossz. Nekem a védőnő mondta, mikor meséltem tavasszal, h elkezdtük az almát, h a legcsúnyábbat, a legfonnyadtatabbat vegyek, az se baj, ha kukacos, mert az vszínű nincs agyonpermetezve, mint a csilli-villi társai. És ha megvettem, még pár napot hűvös helyen tartsam, mert addig is távozik belőle a káros anyag.
2009. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Megmondomatutit94 ***** válasza:
Szép.
2011. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!