Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok itthon végezhető...

Hol találok itthon végezhető munkát? 36 hetes kismama

Figyelt kérdés
Olyat keresnék ami nem átvágás és korrekten fizet!!!!
2012. ápr. 11. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
szólj nekem is ha találsz ilyet:D
2012. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ilyen nincs :(

de ha tudtok vmit, engem is érdekel :)

2012. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én tudok,de ahhoz nem csak otthon kell ülni,hanem néha elmenni előadásokra,viszont otthonra szervezheted a megbeszélést,ha rendesen dolgozol akkor nagyon jó pénzt lehet keresni,sokan nem szeretik az ilyen munkát,pedig nagyon sok lehetőség van benne,mondjuk nem tudom az első pár hónapban mennyire lenne időd ilyesmire
2012. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

gondolom a kérdező nem ilyen beszervezős, ügynökös melóra gondolt

nem véletlenül nem szeretik ezt sokan, én sem, soha nem tudnám csinálni

2012. ápr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ebbe semmi ügynökös dolog nincs,amúgy a kérdező eldönti mire gondolt nem kell helyette válaszolni....
2012. ápr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sumergo ***** válasza:
Olyan, ami tényleg munka, nincs. Árulhatsz játékokat, könyveket, kozmetikumokat. Foglalkozhatsz biztosítással, stb. De ezekhez "pofa" kell, én nem tudnék ilyet elvállalni.
2012. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na persze... pl a kozmetikai tanácsadás nem munka..vagy hasonlók,mert valaki szerint csak az a munka,ha 12 órát lehúzol a gyárba vagy az irodában....na mindegy többféle munka,és lehetőség létezik,de aki válogatós,és akit nem érdekel az olyan ami nem annyira kényelmes,az akkor ne dolgozzon,nem kell semmilyen pofa,nem ügynökösködés,meg nem arról szól,hogy valaki rásózol valakit,és zaklatod,biztosan van olyan is mint a biztosítósok pl,de amiről én beszéltem nem olyan,de mindegy...
2012. ápr. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*valakire rásózol valamit
2012. ápr. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sumergo ***** válasza:

Ha kozmetikai tanácsadásra van valakinek szüksége, akkor elmegy kozmetikushoz, bőrgondokkal pedig bőrgyógyászhoz. Ez, hogy tanácsadásnak nevezik a termékek forgalmazását elég érdekes elnevezés. Sok embert ismerek, aki ilyeneket árul, de tanácsot nem kérnék tőlük, nem szakemberek.

Ilyen "munkát" azért sem vállalnék el, és nem is tanácsolom, hogy valaki elvállalja, mert már elég sokan foglalkoznak vele, nem igazán lehet velük keresni, és ez nem kifogás. Jómagam 4 Avon forgalmazót, és 3 Oriflémest ismerek, meg Zepterst, meg biztosítóst, Tuppervare-st is, és még sorolhatnám. Ezekkel már nem lehet pénzt keresni, csak ha pofátlan vagy, és zaklatósan csinálod. Arról nem is beszélve, hogy szerintem a mai magyar családoknak egyre kevésbé telik ilyenekre.

Olyan munka, ami nem ezeket jelenti, pedig nincs. Ha mégis valaki ilyen munkára keres embert, megoldja az ismeretségi köréből. Én is csináltam ilyet itthon, munka mellett, azt sem kellett meghirdetnie a munkáltatómnak, mert így is túljelentkezés volt. Sajnos azóta már meg is szűnt. Ha lenne hasonló szívesen csinálnám én is, de szerintem reménytelen, hogy találjak. :-(

2012. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!