Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás de hogyan?

Hozzátáplálás de hogyan?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy új ételeket többségében üveges étellel vagy friss idény növénnyel vezetettek-e be? Itt legfőképpen a zöldségfélékre gondolok pl. céklafőzelék, zöldborsófőzelék, spenót... stb? Még egy kérdésem ami ide vág a tejterméekeket mivel vezettétek be és mikor?
2012. ápr. 12. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Frisset ha lehet.... és egyébként meg

www.babafalva.hu

2012. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát az én fiamnál pont tél volt, mikor elkezdtük. Gyümölcs nem nagy választék volt, amit ehetett, így abból sokszor megvettem/veszem az üvegeset, amit éppen nem lehet beszerezni. Zöldséget én megfőzöm neki, csak olyat veszek üvegeset, amit nem lehet kapni frissen. Pl sütőtököt télen megcsináltam, már nincsen, de imádja, hát megveszem az üvegeset. De pl. krumpli, répa, cékla, sóska, zöldborsó (fagyasztott), meggy (fagyasztott)ilyeneket megfőzök én neki. Szóval vegyesen adom. Tejterméket még nem kap, bár vettem 7 hónapos kortól adható joghurtot, de a védőnő azt mondta 10 hósan adjam csak neki. Most 8 hónapos. Tejpépet kap, ami tejalapú, de csak 6 hónapos korától, addig a gyerekorvos írta fel.
2012. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már 6 hónaposan elkezdtem neki adni almát.Először 1-2kanállal,majd fokozatosan emeltem az adagot.Elkezdtük a főzeléket is.Jobban mondva turmixolt párolt zöldségeket hússal elkeverve.Most 7 hónapos a pici és elég sok mindent eszik már.Én nem vagyok híve a bébi ételeknek ezért mindig magam készítem.Persze akadnak kivételek..Ha készítek húslevest,abból mindig veszek ki.Sok lehetőség van már.Én mindig beszoktam írni a googleba,hogy pl 7 hónapos baba táplálása,és onnan lesem el az ötleteket.És persze még mindig van cici...Sok sikert,jó babázást:)
2012. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
MINDENKIENK köszönöm a válaszokat!!! A babafalva jó, köszönöm!
2012. ápr. 14. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!