Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Mindenki! Babakocsit...

Kedves Mindenki! Babakocsit vennénk! Több mindent olvastam már, és nem tudok dönteni! A következő babakocsikat néztem ki: Espiro magic4, hauck manhattan, hauck malibu, hauck capri, qatro infinity. Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 11:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, ha zavarhatlak: Személyesen hol lehet megnézni, kipróbálni ilyen (coletto aveo) babakocsit?
2012. ápr. 13. 14:21
 12/16 anonim ***** válasza:

1 kézzel könnyen tolható, nálam is szempont volt.

mi a belinkelt Bergonban vettük (az Ázsia center mellett), ők a magyar forgalmazók. de talán még fellelhető máshol is.


még amik eszembejutnak róla:

nagyon jó a rugózása, még salakon is boldogul. kb.170fokig dönthető, fél éves korában nagyokat aludt benne a lányom, és halkan dönthető, tehát ha már elaludt, akkor is le tudod dönteni. lábtartó 2 állású (kicsinek vízszintesen vana lába, tehát nem lógatja, nagyobbnál be lehet ezt tolni és akkor le tudja tenni a lábát a lábtartóra). bevásárló rekesze nagyon tágas...

hátránya viszont hogy nyikorog a kereke. más nem jut eszembe.

2012. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Megnéztétek a Malibut élőben? Tetszett?
2012. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

:) köszönöm a sok választ. Nem mentünk ma mégsem :( remélem holnap eljutunk a Brendonba.

A nyikorgás ellen talán segít a WD40 :)!

Az jó, ha lehet egy kézzel tolni! Utána néztem a Coletto-nak, csak a súlyáról nem találta adatot. Vagyis, mintha napközben találtam volna, de most mégsem találom :/

Esetleg ebben segítség?!

2012. ápr. 13. 22:11
 15/16 anonim ***** válasza:

itt 9 kg-nak írják a Colettot.

[link]


emelgetni nem könnyű gyerekkel együtt, viszont pl. lépcsőn szépen le lehet vele lépegetni hátsó kerekekre állítva.

még 1 negatívum jutott eszembe: a mózese borzasztóan kicsi, azt sajnálom, hogy megvettük (anélkül árulják, csak lehet hozzá kérni bele illeszkedő mózest 10e-ért.)

2012. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Jó estét Mindenkinek!

Nah, végre sikerült eljutnunk 1-2 bababoltba. Megnéztem a Malibut, de a tolókar miatt kiesett a listából, a Capri szintén! Az Aveo-t meg csak szettben árulják, és nekem csak sportkocsi kell! Quatro infinity 4 van még Amit nem láttam, csak képen. Viszont most teljesen véletlenül találtam egy babakocsit, ami minden igényemnek eleget tesz. Most este találtam képet és leírást róla. Bebetto Magelan. Ismeri vki? Én nem hallottam eddig róla, de nagyon tetszik!

2012. ápr. 15. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!