Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ti reálisan...

Szerintetek ti reálisan látjátok a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mennyire ügyes, miket kell tudnia és ehhez képest miket tud már?
2012. ápr. 13. 15:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Egy anya soha nem láthatja reálisan a gyerekét. Mindenkinek a sajátja a legszebb, legjobb, legokosabb. És ez így van jól.
2012. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Háááát, akkor én most egy szívtelen, gonosz mostohának érezem magam...Én látom, hogy a 3kispajtása közül (akikkel szinte egynapon született) bizony egyedül még ő nem beszél (mondókázhatok, mesélhetek neki éjjel-nappal), és talán ő kezdett el utoljára menni. De, mivel az átlagostól nem tér el, és teljesen rendben van, ezért nem aggódom, inkább megteszek mindent, hogy jól érezze magaát, és közben azért tanuljon is. Szerintem felesleges is méricskélni a gyerekeket, mindenki fel fog nőni, és felnőttkorában dől el, hogy milyen ügyes, rendes embert neveltünk...

(Amúgy meg szerintem az én fiam a leggyönyörűbb pasi!:-)

2012. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%

Tényleg vannak dolgok, amikben elfogult vagyok, mint minden anyuka. De úgy érzem, azért nem teljesen ok nélkül vagyok az. Kisfiam 2,5 éves, folyamatosan, összetett mondatokban beszél, óriási szókincse van, rengeteg mondókát, verset tud (pl. anyám tyúkját kívülről elmondja mind a 6 versszakot), rengeteg mesét az első betűtől az utolsóig elmond kívülről (Anna, Peti, Gergő vagy Bogyó és Babóca könyvekből), sok betűt és számot felismer, angolul is csacsog (bölcsiben van heti 2 angol foglalkozásuk is). De csak most lett szobatiszta kb. 1 hónapja, kicsit sem érdekli a normális rajzolás, vagy pl. puzzle kirakása...


De hisz minden gyerek más és más, az egyik ebben ügyes, a másik meg másban. Az enyémnek óriási nagy dumája van, hihetetlen jó a memóriája, kézügyességben viszont úgy érzem, nem olyan jó, illetve le van maradva.


Egyébként ő nekem a leghelyesebb kis pasi kerek e földön! :)

Ha nem haragszol, mutatok róla egy képet:

[link]

2012. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon szép kisfiú!:))


1. válaszolónak: szerintem láthatja egy anya reálisan a gyerekét.

2012. ápr. 13. 15:43
 5/25 anonim ***** válasza:
Én reálisan látom a saját gyerekemet és más gyerekét is.Ezért van az hogy mikor azzal jönnek nincs csúnya baba ami mondjuk nem igaz,és beszélgetek egy anyukával akinek tényleg nem szép a babája sosem dícsérem meg hogy jaj de szép,mert nem fogok hazudni,de megdícsérem hogy jaj de csinos,vagy jaj de ügyes,mert minden babában van olyan ami előnyére van.Kisfiammal is reális vagyok,ha hisztizik,meg ordít tudom hogy nem szép,mert vörös az egész feje.De tényleg szerintem lehet az anyuka reális.
2012. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
31%
kedves 2. szép kisfiú,de az enyém még gyönyörűbb :D (3.válaszoló voltam)
2012. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 krisztivan ***** válasza:

Természetesen!Enyim a legszebb,legokosabb és legédesebb gyerek a világon:-))

Komolyan:igen én eléggé földön járó anyuka vagyok bár még csak 19 hós a fiam de próbálok nem elfogult lenni vele.Nem hiszem,hogy azzal ha agyon dicsérem(miközben nem igaz)jót tennék vele.

2012. ápr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
bocsi 3. válaszolónak ment és 4. vagyok
2012. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 xStefix ***** válasza:

Igen. Mert valóban szép kislány, de sajnos tényleg vannak lemaradásai a korához képest.

;)

2012. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Én reálisan látom, csak nem minden esetben objektíven...és ez így van jól:-)

Tényleg szép a kisfiú a képen...de látnád az enyémet!:D

2012. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!