Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoktátok szájon puszilni...

Ti szoktátok szájon puszilni a "még nem ovis korú" gyereketeket?

Figyelt kérdés

Olvastam itt nemrég egy kérdést amiben a kérdező szerint gusztustalan még kiskorban is ha anyuka szájon puszilja a babáját/gyerekét!

Szerintem normális max.ovis korig.

Nekem 2 éves a kisfiam és szoktam neki puszit adni a szájára!


Ez volt a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



2012. jan. 17. 15:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a szájrapuszit hagyjuk meg a szerelmeseknek. Miért kéne puszilgatni a gyerek száját, de most komolyan! Mi indokolja? Másokét sem puszilgatod, egyetlen emberét puszilgatod, a párodét. A gyereked pedig nem a párod.
2012. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Én nem szoktam. Félek attól nehogy valami baci esetleg miattam bekerüljön a szervezetébe.

Én nem mondanám gusztustalannak, hisz mindenki maga dönti el mit csinál.

Én tetőtől talpig szoktam puszilgatni, dögönyözni, de szájra nem adok neki.

2012. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem sincs ezzel semmi gond, én is szoktam néha, de azért próbálom inkább,hogy azt szokja meg,hogy az arcomra kell puszit adni,és így én is inkább ott puszilgatom, de mondom azért néha előfrodul,hogy a szájára adok.
2012. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem sem normális hogy a fiamnak szájra puszit adjak! Sajnos a párom részéről a rokonok elég sokat adnak neki igy puszit és én meg folyton csak azt magyarázom hogy ne meg nem kéne...


A páromat puszilom meg a száján...Ez másfajta "szerelem"!!

2012. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
én szoktam/szokom is de már megtanulta hogy pofira és homlokra jár puszi.anyuka apuka adhat szájra puszit de más nem
2012. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem..eszembe se jut főleg mert HOL van a határ akkor?? Honnan tudod hogy meddig szabad puszilgatni a száján és honnantól nem? Mikor jön el a határ? És nem kérdezi onnantól hogy na akkor most miért nem kaphatok oda puszit?

3 gyerekem van fiú is lány is sose puszilgattam szájon őket.

2012. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem pusziltam más száját, csak az aktuális pasimét :) Nem szoktam, nem is szertném. Nekem furcsa.
2012. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%
Alapvetően az arcára adok, de néha szoktam a szájára is, semmi kivetnivalót nem látok benne.
2012. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%
Én megbotránkozom rajta. Elég orálisan fixált az a gyerkőc így is, nem kell ezt erősíteni. A szerelmét csókolja szájon az ember, a gyermekét homlokon, és arcon.
2012. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%

NEM!!! SOHA!!!

Miért kellene szájon csókolgatnom a kisfiamat???


Aki szájon csókolgatja az a pucáját is csókolgatja, vagy hogy van ez???

2012. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!