Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ti reálisan...

Szerintetek ti reálisan látjátok a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mennyire ügyes, miket kell tudnia és ehhez képest miket tud már?
2012. ápr. 13. 15:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Igen, látom a kevésbé előnyös oldalait is. :)

Nagyon okos, rendkívül szep gyerek, de nyilván vannak dolgok, amik nem mennek neki, amiben kevésbé ügyes másoknál. De ezek a dolgok kiegyenlitodnek, hiszen másban meg előrébb van, mint a kortársai.

2012. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Igen. Gyönyörű kislány, igazi kuriózum. De lusti, már kúsznia kéne, de nem teszi. Hasról hátra forgást sem nagyon akarja csinálni. De nem erőltetem, majd eljön az ő ideje is.
2012. ápr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
És esetleg van valaki aki be meri vállalni, hogy az ő gyereke sajnos nem olyan szép? (Én mondjuk nem, nagyon szépnek látom a fiaimat).
2012. ápr. 14. 10:11
 14/25 anonim ***** válasza:

12. vagyok.

6 hónapos a babám és ahogy nézem a régebbi fényképeit, látom, hogy annyira azért nem is volt szép, mint amennyire láttam akkor. Főleg nem pár órásan. Akkor borzalmas volt.:) De ahogy nő, úgy kupálódik ki (husisodik) és most már tényleg gyönyörű.:)

2012. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Mutattam a gyerekemről egy képet, jól le is pontoztak a sárga földig... talán bűn, hogy azt írtam róla, nekem ő a leghelyesebb kis pasi??? Hiszen az én gyerekem, könyörgöm! Na mindegy, a fene se fogja megérteni ezt a lepontozósdit...

Egyébként én kifejezetten csúnyácskának láttam őt, amikor megszületett. Széles kis fejecskéje volt, pufók arca, és csúnya piros foltos volt. Mutatnék még egy újszülöttkori képet is, de azért, hogy megint nullára pontozzanak, inkább nem. Na mindegy, szóval csúnyácskának láttam, le voltam kicsit törve, de aztán kikupálódott, és szerintem szép kisfiú lett belőle.

2012. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Hmmm... Reálisan látom-e a kislányom??? Biztos, hogy nem teljesen, de azért látom a hibáit (legalábbis a zömét).

A jó dolgok: huncut, eleven, ugyanakkor nagyon el tud mélyedni dolgokban. Nagyon jó a "kézügyessége", imádja a formabedobós, kirakós játékokat, szeret "apró" mütyürökkel matatni.

A rossz: akaratos (szerencsére kezelhető)!!!

A fejlődése: a járásban kicsit lusta volt, viszont a karattyolója be nem áll!!!

A szépsége: nekem Ő a legszebb! (Az pedig külön aranyos, hogy annyira elálló fülei vannak! :D)

2012. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
3. válaszoló. Szerintem pont az olyan anyukák miatt született ez a kérdés, mint te.:) Ne sértődj meg. A kérdés az volt, hogy látjuk-e a negatív oldalukat a gyerekeinknek. Erre te elkezdesz áradozni róla, meg még képet is teszel be.
2012. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ismét 3. vagyok. Ezeket nem én írtam volna?:

"De csak most lett szobatiszta kb. 1 hónapja, kicsit sem érdekli a normális rajzolás, vagy pl. puzzle kirakása..."

"kézügyességben viszont úgy érzem, nem olyan jó, illetve le van maradva."


Ezen kívül írhatnám még, hogy hisztis, akaratos, makacs, mint az Isten nyila, nem akar normálisan enni, visszadumál, sokszor kezelhetetlen, de mit ragozzam?

Leírtam néhány jó és rossz tulajdonságát is, és szerintem nem egy bűn ronda gyerekről állítottam azt, hogy gyönyörű, és közel sem áradoztam róla.

De kösz, hogy ezek szerint lepontoztál te is, most már látom, miért történhetett.

2012. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
a 3. válaszoló védelmében írnám, hogy szerintem is nagyon szép az a kisfiú. Egyébként hagyjátok már ezt a hülye pontozgatást! Kit érdekel?
2012. ápr. 14. 15:43
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen, kb így kellett volna hozzászólni. Amúgy nem mondta senki, hogy csúnya a kisfiad. Helyes kis krapek. De én pl. tudom az én lányomról, hogy nagyon szép, mégsem dobom fel idegenek elé a képét, hogy ezt megerősítsék.
2012. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!