Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ti reálisan...

Szerintetek ti reálisan látjátok a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mennyire ügyes, miket kell tudnia és ehhez képest miket tud már?
2012. ápr. 13. 15:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
42%

Kellett volna???? Miről beszélsz, könyörgöm??? Elsőre is leírtam, hogy az egyik gyerek ebben ügyes, a másik meg másban. Ő jól beszél, de a kézügyességben el van maradva a társaitól. Nem rak ki 24 db-os puzzle-kat, mint sok vele egykorú gyerek (még 6 db-osat se, nemhogy 24-eset...) Ezeket mind-mind leírtam. Valóban nem részleteztem, hogy mennyire hisztis és makacs tud lenni, de ez nem jelenti azt, hogy nem látom reálisan.

Neked raktam fel a képet, vagy a kérdezőnek? Senkitől nem kértem, hogy dicsérje agyon. Amikor azt írom, hogy helyes kis pasinak tartom, akkor azt hiszem joggal írom ezt róla. Mint ahogy olvastam a többi hozzászólást: "tényleg helyes kisfiú, de látnád az enyémet...." akkor ezt nevezed reálisnak???? Én nem látom reálisan, de mindenki más igen???

2012. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
irónia?
2012. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Most mit vitatkoztok? Az 1. válaszoló tökéletesen leírta a lényeget.
2012. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Valaki kérdezte, hogy van e olyan aki be meri vallani, hogy a gyereke nem szép:-) Szerintem olyan nincs, csak olyan van mint pl. én is, hogy utólag csak nézem, hogy nem is volt olyan szép. Nekem születés után csúnya volt, de ezt sosem tagadtam, szerintem akkor mindenki csúnya, de pár hónaposan el voltam ájulva, hogy milyen gyönyörű, most meg nézegetm vissza a képeket, és hát nem is volt olyan szép..ellenben MOST! Hát most gyönyörű,de szerinem azért nem tűnik a régi képen szépnek, mert ma másr sokkal szebb...ha értitek mit akarok makogni.
2012. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 xStefix ***** válasza:

Érdekes dolog ez a szépség...

Ne vessetek meg, de én már jópárszor megállapítottam (persze csak magamban), hogy az adott baba szép-e szerintem vagy sem. Sőt, ezt csak halkan merem leírni, de szerintem sok baba van, aki kifejezetten nem szép. Se újszülöttként, se később nem lesz az. (Persze a saját szememmel nézve, nem általában.) Ettől mondjuk még mindegyik gyerkőc aranyos és nem is éreztetném ezt a meglátásomat az anyukájával sem, de az tény, hogy mindenki inkább az általa szépnek tartott emberekhez, így gyerekekhez is vonzódik jobban. Szóval akárhogy is, az én szememnek is vannak szebb gyerekek, meg kevésbé szépek, de ezzel szerintem mind így vagyunk.

Mondjuk nekem kellemes élményeim voltak már a lányom újszülött korában is, mert ő nem szép volt, hanem inkább cuki, olyan kis manófeje volt, de a szebbik fajtából. (Ezt jól leírtam.:) Már a kórházban is azt hallottam, hogy ő volt a csecsemősök aktuális kedvence emiatt. És tényleg, a mai napig finom vonásai vannak; egyedül a fülei klepák, dehát ettől meg még egyedibb. :) Ha maximálisan levetkőzöm az anyai szeretetemet, szerintem ő akkor is a szebb lányok közé tartozik, pl. az oviban is.


De talán még így is reálisan látom. A képességeit, viselkedési szokásait stb. illetően legalábbis nagy mértékben.

2012. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!