Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiú gyermek után lehet egy...

Fiú gyermek után lehet egy kislányt is tudok majd szeretni?

Figyelt kérdés
Teljesen fiú párti vagyok, úgy érzem nem tudnék egy kislánynak örülni.... ez normális dolog???
2012. ápr. 14. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem nem.


Én lánypárti vagyok, gondoltam rá várandósan, hogy mit is kezdenék egy fiúval... na de hogy nem örülnék neki :o Remélem nem lesz lányod, mert már előre sajnálom :(

2012. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy nem tudnál neki örülni, tudnál, csak nem azt szeretnél. Ennyi.:)

Én 5 hetes terhes voltam, mikor kijelentettem nekem fiam lesz. Mindenki hülyének nézett, meg mondogatták, hogy ne éljem bele magam. Mondtam, nem élem bele magam, de azt érzem.

Kisfiam lett.:)

És úgy érzem, ha lenne második, az is fiú lenne és azt is szeretnék, mert úgy érzem, engem fiús anyának teremtettek.

Van több, a fiammal közel egykorú kislány a családunkban, el sem tudnám képzelni, hogy lányom legyen.

De ha egyszer mégis lányom lesz, akkor annak is nagyon fogok örülni.:)

2012. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, szeretni fogod. :) Az én apukám világ életében lány párti volt, 3 lányt nevelt fel és az unokája fiú lett. Amíg meg nem szültem, nem tudott kibékülni a gondolattal, hogy nem lány lesz. Na, amióta először a karjában tartotta a fiamat imádja. :):) Mondta is, hogy nem gondolta volna, hogy ilyen jó lesz, másra számított. Hidd el te sem leszel másként, ugyanúgy szeretni fogod a lányodat, mint a fiadat. :)
2012. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most így gondolod, de ha lányod születne, ugyanúgy szeretnéd , mert akár fiú akár lány, a te gyermeked.
2012. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
bocsánat rosszul fogalmaztam ,nem örülni nem tudnék neki ,hanem elfogadni hogy kislány lesz.Mivel a gyermekem lesz persze hogy szeretni fogom, csak félek ,nem úgy mint ha fiú lenne :(
2012. ápr. 14. 18:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is teljesen fiú párti VOLTAM! :-) Egészen addig, míg meg nem tudtam lányka lakik odabent. Kellett egy hét, mire teljesen 100%-ban elfogadtam, hogy kislány, mire megszületett el sem tudtam volna képzelni, hogy fiú legyen.

Várjuk a kis tesót! Ő is kislány, őszintén szólva egyáltalán nem bánom, hogy ismét lány. Persze egy fiúnak is biztos tudtam volna örülni, de talán odafent jobban tudják, hogy én bizony lányos anya vagyok. Imádom a kislányunkat és a még pocakban lakó tesót is. 1000 fiúért nem adnám egyiket sem. Hangsúlyozom megszállottan fiú párti VOLTAM! Nyugodj meg! :-)

2012. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogod szeretni :) Van egy 2,5 éves fiam és egy 11 hós lánykám. Én magam is elég fiús vagyok, mindig is fiúkkal képzeltem el magam. Aztán jött a csajszi és hát imádom őt is. Nyugi, élvezd a babavárást, jó lesz, meglátod.
2012. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, ez a kérdés bennem is megfogalmazódott, csak fordítva, mert lányom van! Azon gondolkoztam, hogy ugyanígy szeretném, ha kisfiú lenne, illetve ha a kistesó fiú lesz, mennyivel lesz másabb, mint ő! ...és utána rájöttem, hogy ez marhaság! Persze, hogy ugyanúgy szerettem volna ha fiú lett volna, és a kistesót is imádni fogom, ha fiú lesz, hisz ő is a gyerekem lesz!
2012. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor terhes voltam, meg előtte is kislányt szerettem volna a férjemmel, és a rokonokkal együtt. Aztán fiú lett. De el nem tudom most már képzelni, hogy nekem lányom legyen a kisfiam helyett. Amúgy is fiús anyukának mondanak. Persze egy kislánynak is örülnék, ha a második az lenne, de fiúnak is ugyan úgy. Pedig én lány párti voltam teljesen. Hidd el, ha lányod lesz, akkor ugyan úgy fogod szeretni majd.
2012. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

"Teljesen fiú párti vagyok, úgy érzem nem tudnék egy kislánynak örülni.... ez normális dolog???"


Nem normális!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!