Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhában vinnél egy...

Milyen ruhában vinnél egy majdnem 1 éves kislányt közeli rokon esküvőjére?

Figyelt kérdés

Március végén lesz az esküvő, a kislányom akkor lesz 11 hónapos. Most kezdett el mindenhol kapaszkodva felállni, gondolom 1,5 hónap múlva már totyogni fog.

Fogalmam sincs milyen ruhát vegyek neki. Vegyek-e egyáltalán erre az egy alkalomra?


2012. febr. 16. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem tudok ruha tippet adni, de azt tudom, hogy 1,5 hónap múlva nem fog totyogni. Ha még csak most kezdett kapaszkodva felállni, akkor tuti nem. Szóval ilyenben gondolkozz, h nem fog járkálni, csak kézben, ölben lesz.

(Magamból kiindulva: kislányom 6,5 hósan állt fel, most 11,5 hónapos és most mondom rá h totyog. De olyan 10,5 hósan kezdett kicsiket menni.)

2012. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kisfiamból indultam ki. Ő az első kapaszkodva felállására 2 hónappal óvatosan elindult egyedül. Ezért gondoltam ,hogy Ő is totyogni fog, ha más ne makkor kézen fogva.
2012. febr. 16. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én vennék neki külön ruhát,de mondjuk kb. az esküvő előtt egy héttel(így is fogom csinálni,mi nyáron megyünk esküvőre)

Azért,mert így biztos jó lesz a méret,tudni fogod,h éppen hol tart a mozgásfejlődésben,ja és kb tisztában leszel vele,h milyen idő lesz,25 fokos március,vagy 10fokos..Azért az se mindegy.Addigra meg tuti tele lesznek az üzletek szebbnél-szebb tavaszi ruhákkal.

Amúgy én tuti valami szép csajos ruhácskát fogok venni,ami elegáns,és valószínűleg akkor lesz rajta először és utoljára,de nekünk sokat jelent az ifjú pár,így így is megadjuk nekik a tiszteletet.

2012. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú ujjú body, vastag harisnya, rá egy csini kis selyem, szatén vagy valami fidres fodros csilli villi kisruhát, rá egy kardigán, vagy boleró, + egy leggings, hogy ha hideg lenne, akkor a földön ne fázzon fel ha mászkálni támad kedve.

Vaterán teszveszen 1000-2000ft-ért nagyon szép újszerű ruhácskák vannak!

2012. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
szia,mi is eskuvore megyunk,9honapos lanyom,en kiralykisasszony ruhat vettem neki:)azt akartam,hogy nagyon utos ruha legyen:)
2012. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a teszen, vaterán, jófogáson.... néznék valami "alkalmibb" rucit. Nagyon sokat látni, és tök jó állapotban vannak.
2012. febr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!