Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megtudnád egy ismerősödről,...

Ha megtudnád egy ismerősödről, hogy abortusza volt, elítélnéd? Megváltozna a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 18:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Egy barátnőmnek volt abortusza. Nem ítélem el, nem az én dolgom, de nem örültem neki. Viszont mivel a barátnőm, támogatom most lelkileg, mert eléggé megviselte. A kapcsolatunk nem változott, csak azért egy kicsit más szemmel nézek rá.
2012. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Se nem ítélném el, se nem változna a kapcsolatunk.
2012. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem ítélném el. Az, hogy mi lenne a véleményem róla, az eléggé a körülményektől függ. Ha megtudnám, hogy azért volt abortuszra, mert nem védekezett normálisan, akkor azért a szívem mélyén meg lenne róla a véleményem. De attól még mellette állnék.
2012. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen nem és a kapcsolatunk sem változna.Nem láthatunk mindent egyformán és nem dönthetünk egyformán sem...A támogatásomra biztos szüksége lenne így amiben tudnék segítenék neki.
2012. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy ítélném el! Nem változna a kapcsolatunk.
2012. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Legjobb barátnőmnek volt abortusza tizenévesen. Nem változott a kapcsolatunk, azóta is a legjobb barátnőm.
2012. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
Így önmagában nem. Attól függ persze, hogy miért volt, de végülis az ő magánügye. Egyébként egy ismerősömről, aki amúgy most babát szeretne, nemrég tudtam meg, hogy már 3 abortuszon van túl. Nem ítélem el, a véleményemet meg szemtől szemben megmondtam neki. De nem bántón és ő is igazat adott nekem. Ettől függetlenül drukkolok, hogy mihamarabb babája legyen.
2012. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a legjobb barátnőmnek volt lánykorában. Én sem ítélem el, megértem, mert ez neki így volt jó megoldás akkor. Azóta is a legjobb barátnőm.
2012. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el. Két barátnőmnek is volt abortusza, de ez semmit sem változtatott a kapcsolatunkon.
2012. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélném el.mindenki a saját életét éli, saját döntés, saját felelősség
2012. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!